Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Padėkite dėl mikrafono [J'M]

Julius_Marlboro

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, šiandien susidūriau su rimta problema. Norėjau kalbėt su draugu ir žaist žaidimą. Bet neveikia mikrafonas. Ir čia tikrai iš oro. Net nežinau kas atsitiko. Gal žinot kokia galėjo būt problema? Ir dėl ko jis man neveikia. Atrodo viskas yra gerai sujunginėta bet vistiek neina. Kažkur yra gedimas. Gal esat turėja patys tokia bėda ir žinot kaip išspręsti. 

Už pagalba kuri tikrai bus verta išbandyt, atsilyginsiu +1 Reputacija.

Mikrafonas

47f5bb95e98277b090b1ea7162e12e1b743.jpg

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na man pačiam nėra, bet buvo draugui, o klausimas kokie "windows'ai" ?

Windows yra 7 ultimates. Jei kas rašyk i pm jei žinai, nes paskui prasidės čia freepostinimai.

 

Pabandyk laidus pakrutinti, gal su kėde ant laido užvažiavai?

Krutinau ilgai :D O dėl užvažiavimu tai neimanoma nes laidas yra padėtas už stalo o ten privažiuot neina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Windows yra 7 ultimates. Jei kas rašyk i pm jei žinai, nes paskui prasidės čia freepostinimai.

 

Krutinau ilgai :D O dėl užvažiavimu tai neimanoma nes laidas yra padėtas už stalo o ten privažiuot neina.

Jei turi kitą kompiuterį pabandyk ten įjungti, gali būti, kad Driver paseno.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu šneki per Skypę tai turi nusistatyti koks mikrafonas , nes jeigu tu ant nešiojamo kompiuterio , tai ten jau yra mikrafas sujungtas su pačiu "loptopu". Ir reikia nustatyti , ar naudosi tą mikrofoną kuris pc ar kurį esi nusipirkęs

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ojj, čia daug yra bėdų, dėl ko gali taip būti, visų pirmą tai per valdymo skyda susirask, ar išvis kompas randa ta micrafoną, jei randa bet kalbant tavo draugas nieko negirdi, bėda bus - pačio micrafo, na o jai kompas neranda, tai žiūrėk viską su laidais, usb jungtim, usb portais, mėgink jungti i kitus usb portus, dar jai micrafonas mandresnis, kai pirkai neatsimeni ar buvo diskelis, nes man micrafono tai dar ir įrašyt kaškokį šūda reikėjo, na čia mėgink pirma pasidaryti ką aš pasakiau, pažėk ar išvis pc randa tą micrafą, jai neranda tai su laidais, jai randa pačio micrafo gedimas, ar driver kitų reik :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va katik bandžiau pasirinkti kauip sakiau per Skype programa su kokių noriu mikrafonų kalbėt. Bet negaliu net pasirinkt rašo "nėra". Gal gali kas nors būti su kompiuterio dėžės kištukais. Perdege ar kas nors kita?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū visiems už pagalba.

 

Ojj, čia daug yra bėdų, dėl ko gali taip būti, visų pirmą tai per valdymo skyda susirask, ar išvis kompas randa ta micrafoną, jei randa bet kalbant tavo draugas nieko negirdi, bėda bus - pačio micrafo, na o jai kompas neranda, tai žiūrėk viską su laidais, usb jungtim, usb portais, mėgink jungti i kitus usb portus, dar jai micrafonas mandresnis, kai pirkai neatsimeni ar buvo diskelis, nes man micrafono tai dar ir įrašyt kaškokį šūda reikėjo, na čia mėgink pirma pasidaryti ką aš pasakiau, pažėk ar išvis pc randa tą micrafą, jai neranda tai su laidais, jai randa pačio micrafo gedimas, ar driver kitų reik :)

Naudosiu tavo būda išardyt ir žiūrėt kaip laidai ten laikosi. Gal kažkas su laidais blogai nes nedasijungią

 

Valdymo skydas > Aparatūra ir Garasas > Garsas > Įrašymas > Mikrafonas > Lygiai ir čia žiūrėk , pasididink, užmutintas gali būt .

Na išbandžiau tavo variantą, buvau įkišęs į lizdą micrafoną ir dar ten pat rodė kur įkišti įkišęs rodė kad nėra jis įjungtas tai bandysiu ardyt ir žiūrėt kame replės.

 

gal ne ten ikišai laidukus, pamegink ištraukt ir ikišt, jei niekas nepadeda, tai gal draugui su garsu kažkas blogai?

Draugui viskas gerai čia pas mane blogai, nes seniau eidavo kitoks garsas iš mikrafono kai būdavau įjunges, bet dabar nieko neina. O dėl kištuku tai jie gerai sujunginėti yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal tiesiog nekontaktuoja pabandyk laidelius pajudinti, viską apžiūrėk ar neesi kur užkliudęs. Gal per kompiuterio nustatymus kažkas atsitiko. Tiesiog viską nuosekliai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.