Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu mechanikų direktorių Osen_Mario

Aurimux_Gaming

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimux_Gaming


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Osen_Mario


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Mechanikų


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Na bando ieškoti "durnų" ir pakvietimus pardavinėja...


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Pardavinėja pakvietimus, viskas matosi fotoje.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://imgur.com/a/uWWmN


P.S Norėčiau, kad jis liktų be drk.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimux_Gaming

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Osen_Mario

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Mechanikų

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Na bando ieškoti "durnų" ir pakvietimus pardavinėja...

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Pardavinėja pakvietimus, viskas matosi fotoje.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://imgur.com/a/uWWmN

P.S Norėčiau, kad jis liktų be drk.

 

Na, nemano reikalas bet matau esi be humaro jausmo tu visai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimux_Gaming

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Osen_Mario

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Mechanikų

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Na bando ieškoti "durnų" ir pakvietimus pardavinėja...

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Pardavinėja pakvietimus, viskas matosi fotoje.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://imgur.com/a/uWWmN

P.S Norėčiau, kad jis liktų be drk.

 

Nuo kada direktoriai turi būti visiški rimtuoliai? Pajokavo tai gal nebūtina iškart bėgti ir verkti į forumą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinau žmonės, aš irgi iš pradžių supratau kad tai prikolas, tačiau paklausiau jo:"tu rimtai?" jis atsakė "tai jo visi man sumokėjo" Ir beto jis gavo direktorių ne tam, kad prikolintu su kitais...

Vsio GG man. Okey, ne freepostinam o žvengiam. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei rimtai, tai ką man tada daryt norint pakvietimo? Nesiklaupsiu gi ant kelių. Dabar tada pasakykit žmonės kaip man patekt į mechanikus(be jokių prikolų)Na ir jei priims direktorius mane į mechanikus papeikimą aš atšauksiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kam pasimokyti humoro, kam suprasti sarkazmą - čia prifreepostino žmonės, ačiū Jums, turėsiu ką į gėdos stulpą rašyti.

 

O iš rimtųjų. Osenai - žodinis įspėjimas tau, rimtas. Ne kartą kalbėjom, jog privalai parašyti žaidėjams apie tokius dalykus kaip atrankos, kaip jų laukt, kur stebėt ir panašiai. Prikolai geri, užskaitau, bet po savo bajerių apsiraminęs turi informuoti žmones apie tai, kad norint patekti į mechanikus reikia laukti atrankos. Atranką darysime tada ir tada... Išvis kodėl aiškinu tokius vaikiškus dalykus čia jums.. Ir tas pats galioja kitiems direktoriams. Gaunu įrodymus jog naujokai nėra informuojami kaip veikia mūsų sistema - dalinsiu rimtus įspėjimus. Po to dar stebites "kodėl naujokai atėję žaisti neužsilieka".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.