Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Tomas Wilson | PrayforParis | Europe

Tomas_Wilson

Rekomenduojamas pranešimas

14e3054f200c98641214d96d32de4b49272.jpg


 


Sveiki manau sekate visokias naujienas ir manau tikrai nei vienas nepraleido Lapkričio 13 dienos įvykių pro akis, kad ir per Delfi ar kitus naujienos portalus.


Šis blogas skirtas Prancūzijos žmonėms mirusiems, sužeistiems ir kitokiems pagerbti ir ne tik. Be viso šito apibendrinsiu dar ir pabėgelius, faktus, europa, šitą įvyki, Ir įterpsiu šiek tiek savo nuomonės.


 


Pranzūcija Lapkričio 13 dieną


 


Jaučiu didelę užuojautą šios šalies gyventojams, kurie prarado kažką artimo ir išviso dėl šio įvykio, dėl *cenzūra*u Islamistų . ''alah akbaristų''.


Viskas kodėl? Tai kova dėl religijų, tai galima vadinti religiniu karu, teroristai tai daro visiškai nemąstant, aš įsivaizduoju , jog ten mirė ir vaikai ir tėvai ir visokie kitokie žmonės. Kam tai?.. Tai beabėjo parodymas , jog Islamas pagal juos yra viskas. Tai tikriausiai dasidėjo ir Rusijos su Amerika pagalbą kovoje su sirijos islamistais. 


 


Europa


 


Europa yra aklą, aš jaučiu šiokia irgi baimę dėl pabėgelių ir visokio plauko žmonių priimima į europą. Jiems bus viskas garantuojama geriau, nei paprastam Lietuvos piliečiui, ir ne tik, tai juk kitokio tikėjimo žmonės kurie parodė, ką gali padaryti. Galbūt tai atrodys diskriminacija iš mano pusės, bet aš realiai *cenzūra*y dėjas ant tos Diskriminacijos šiuo metu. Man nepatinka nei įvykiai, nei kas gali būti.


Yra kelios pranašystės, faktai - 2005 metais du įžymus ( jau mirę ) , pranašai, pasake , jog po dešimties metų maždaug, Islamistai užvaldys europą, ar bent jau pradės savo veiksmus, ką mes matome? Taip , mes matome pabėgelius, ryškius karus su sirija "Islamo valstybę'' , teroro išpuolius ir panašius dalykus. Be to apie pabėgelius dar vienas dalykas, jog mes turime priimti Sirus, bet iš visų pabėgeliu nustatyta , jog Sirijos piliečiu yra tik 15 procentų, tiesiog apgailėtinai Europa leidžia masiškai užimti, dominuoti savo zonoje. Kodėl tokios pat sąlygos teikiamos 75 procentams? Kurių mes net nežinome, ar ko tykėtis, gal ten Teroristai. Na prakalbėjau apie teroristus. Tai mano dar viena baimė, kad ir apie Lietuva - Tarkim atvykstą 1500 žmonių kaip pavizdį duodu. Iš kur man ar kitiems nežinot , kad iš to tūkstančio su pusę , nėra 5-10 teroristų, ar panašaus žiauraus mąstymo žmonių? Kurie galbūt grobs vaikus, jūsų , mano seses, ar brolius, tyčia žudys žmones , kol jų nesigaus? Iš kur žinoti, jog daug dabar atvykusių žmonių nėra, tie su*cenzūra*i Teroristai? Tai yra didelė mano baimė šioje sferoje. Dar prie viso šito, prisideda visokie dalykai kaip Rusijos agresyjos ir panašus dalykai, nors norit tikėkit norit , ne aš nevisada tikėdavau pranašais, bet sakomo, vieno įžymaus pranašo, jog 2016 metais Rusija subirės, ir Putino nebeliks, visokiomis prasmėmis. ;)


 


Taigi , toks Blogas, o kokia jūsų nuomonė?


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yra skirtumas tarp pabėgėlių kurie tikrai yra geri žmones ir kurie yra prieš terorismą ir yra teroristų kurie įsimaišę tarp pabėgėlių ir apsimeta pabėgėliais nors taip nėra. Todėl nemanau , kad visų pabėgėlių turėtumėm bijoti. Toliau kalbant apie Rusijos agresija , tai Lietuvos prezidentė pati kalta yra , kišasi kur nereikia , o poto skundžiasi , kad Rusija blogi žmones. Nesikyšti reikia ne į savo reikalus jai ir viskas bus gerai. Aplamai jeigu negalvoji apie šitus dalykus viskas gerai , bet kaip pradedi galvoti baisu kas darosi ir kokiame pasaulyje mes gyvenam. Aš jau maždaug įsivaizduoju kas bus po kokių 10 metų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau, kad greitai prasidės karas per kurį mirs daug žmonių. Manot sakau ne tiesą? Sakykit ką norit, bet visko gali būti, karas tai blogiausia kas gali būti. Garsiausia pasaulyje pranašautoja Vanga pasakė, jog 2016 metai bus patys sunkiausi kokie tik gali būti ir pridėjo kad vyks karas su musulmonais. Galvokit kaip norit, bet artėjo karas. Kuris bus lėtas, bet labai sunkus. Ant juodos neužpilsi geltonos. O ant baltos užpilsi juoda  ir mes pralaimėsim. [Manau supratot].

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yra skirtumas tarp pabėgėlių kurie tikrai yra geri žmones ir kurie yra prieš terorismą ir yra teroristų kurie įsimaišę tarp pabėgėlių ir apsimeta pabėgėliais nors taip nėra. Todėl nemanau , kad visų pabėgėlių turėtumėm bijoti. Toliau kalbant apie Rusijos agresija , tai Lietuvos prezidentė pati kalta yra , kišasi kur nereikia , o poto skundžiasi , kad Rusija blogi žmones. Nesikyšti reikia ne į savo reikalus jai ir viskas bus gerai. Aplamai jeigu negalvoji apie šitus dalykus viskas gerai , bet kaip pradedi galvoti baisu kas darosi ir kokiame pasaulyje mes gyvenam. Aš jau maždaug įsivaizduoju kas bus po kokių 10 metų.

Tame ir esmė. O be to daugelis pabegelių yra Ekonominiai. Jeigu supratai, ką norėjau pasakyti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Karoče virai roškit kalašus eisim i kara. Svarbeuse kaska dariti

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  • Temą rakinu todėl, kad:

    Praėjo pakankamai laiko nuo paskutinio parašyto pranešimo;

    + Mažas svetainės lankytojų susidomėjimas;

    + Nesilaikyta nustatytų skilties taisyklių;

    Internetinis dienoraštis nėra naujinamas.

 

 

  • Norint dienoraštį atnaujinti prašau susisiekti su manimi asmeninėje žinutėje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.