Mantas

Administratorius

Mantas

Administratorius
 • ID

  18
 • Turinio skaičius

  5.069
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  25

Mantas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 2

Mantas turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

84.854 profilio peržiūros
 1. sveikas tai cia man rcon banas ar ne?

  1. Mantas
  2. Haryy_Carlos

   Haryy_Carlos

   as atsibaninau ir einu I game vedu slap ir raso netinka slaptazodis ? tikrai viska negerai vedu o gal galima pasikeisti kazkaip slaptazodi

 2. Mantas

  Peikiu Matthew_Bennett

  Visi vartotojai buvo konfiskuoti per kuriuos buvo perleidžiami nešvarūs pinigai, tarp tų vartotojų buvo ir tavo. Tema rakinama.
 3. Mantas

  Apgavo Ignas_Speed

  Situacija išspręsta, tema rakinama.
 4. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mafijos_Senelis • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Don_Carlson, Tammara_Ghazizaden • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Ddos atakų organizavimas, atlikimas, ip platinimas viešai, ddos sveitainių siuntimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Įrodymai nėra viešinami.
 5. Mantas

  Apgavo Karolis_Burokas

  @Karolis_Burokas Visi vartotojai per kuriuos buvo daromas pinigų perlaidos šiuo laikotarpiu buvo konfiskuotos. @Jonas_Bombonesis Grąžinta 50% procentų prarastos sumos.
 6. Mantas

  Jonh_Carlos apgavystė

  @John_Carlos Vartotojas konfiskuotas. @Lauris_Sampx Kompensuota 50% prarastos sumos.
 7. Mantas

  Apgavo Karolis_Burokas

  @Karolis_Burokas @Ninja'Night Turite 24 valandas grąžinti 200.000€, kitu atveju abiejų vartotojai bus konfiskuoti, išsprendus problema prašome, pakomentuoti šioje temoje.
 8. Mantas

  Jonh_Carlos apgavystė

  @John_Carlos Turi 24 valandas grąžinti 207.000€, kitu atveju vartotojas bus konfiskuotas, grąžinus pinigus, prašau pakomentuoti į šios temos komentarus, kad problema yra išspręsta.
 9. Mantas

  Unban Jarek_Fushion

  Atblokuotas nebūsite.
 10. Visi norintys galite pateikti savo kandidatūras, šiuo metu yra ieškomas globalus moderatorius, atrankos analizavimas vyks, tada kada atsiras tinkamas kandidatas.
 11. Trumpas apibendrinimas Labai džiaugiuosi, kad nepasikartojo situacija, nuo praeitų kartų, kada pildančių buvo labai mažai, arba apskritai potencialių kandidatų nebuvo. 2 ryškūs atrankos kandidatai buvo, kurie rodė labai didelį norą tapti direktorių prižiūrėtoju. Kiekvienas turėjo savo didelių pliusų ir minusų. Pastebėjus abu kandidatus ilgiau, kartu su Rebeka nusprendėm, kad tinkamesnis variantas bus būtent tas, kuris turės tvirtesnę ranką savo sprendimuose. Pagrindinė konkurencija buvo tarp jau esamų komandos narių Edvis_Gaming ir Forever_Young, sprendimą priimti buvo tikrai sunku, būtent Forever_Young jau nekartą yra įrodęs, kad moka puikiai dirbti su direktoriais, dar nebūdamas komandos nariu, rodė iniciatyvą, darydamas konkursus, o ir pačio sukurta didžioji darbų veiklą negalėjo likti nepastebėta. Tad tikėkimės nebus tokių aktualijų kurios vyrauja fūristų direktoriaus atrankoje ir sulauksime gerų rezultatų. Komandos viduje įvyks rotacija, kas reiškia, kad bus reikalingas dar vienas globalus moderatorius. Naujasis Direktorių Prižiūrėtojas Forever_Young
 12. Mantas

  Calvin Starks prašo asmeninio kanalo

  Kanalas pratęstas ir galios iki 05.27.
 13. Nors ir iš aplinkinių kalbų susidomėjimas šiomis pareigomis buvo didelis tačiau užpildyti sugebėjo tik 2. Rimtas kandidatas praktiškai buvo tik vienas, nes antrasis dar nesenai išsipirko iš medinio gėdos stulpo, tad imti kažkokias pareigas yra ryškiai per anksti. Tad šioje analizėje aptarsime tik vienintelį atrankos kandidatą. Ivan_Raskielnik - Žmogus pildantis į direktorius tikrai nebepirmą kartą, gebantis tvarkingai išdėstyti mintis. Nors ir serveryje nėra labai atsiskleidęs žaidėjas, nėra labai daug besireiškiantis žaidėjas, tačiau tai tikrai nesudaro jokio minuso į jo puse, juk visi žino, kad su gerais darbas niekada neišgarsėsi. Nors ir anketoje asmeniškai neradau jokio kabliuko iš idėjų kurios užkabintu, tačiau tikiu, kad su šiuo asmeniu firmos lygis tikrai neturėtų nukristi, nei buvo su Haku, o ir tikėkimės, kad nepasikartos tokia pati situacija kaip su Sultanu. Apibendrinus viską, esu nusivylęs atrankos rezultatai, o ir kandidato sulaukėme tik paskutinėmis atrankos dienomis, situacija bloga, o situacija tikrai reikia taisyti. Tikėkimės naujasis direktorius nubrauks visas mano galvoje besisukančias blogas mintis savo darbais ir nebus vienas iš tų pilkos masės direktorių, kurie ateina prabūti minimumą. Žaidėjo norų netgi neabejoju, kadangi į anketą buvo įdėta gan nemažai darbo, o ir pildymas į direktorius tikrai nebuvo pirmas. Tad dar kartą pasikartosiu linkiu sėkmės ir viliuosi, kad nubrauksi visas mano abejones tavimi.
 14. Mantas

  Roki_Reider praso asmeninio kanalo

  Kanalas sukurtas ir galios iki 05.26, prašome susisiekti TeamSpeak programoje dėl raidės.
 15. MES MYLIM ŽALGIRĮ, O NE PERGALES!