Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Fernando Black užblokavo Aomine_Daiki.

FernandoBlack

Rekomenduojamas pranešimas

UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS,


(2015.01.24)


 


•••


 


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Fernando Black.


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aomine Daiki.


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://youtu.be/sEBxTTajQFQ


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi pradėsiu nuo to jog nesu joks čyteris ir visa kita jei aš buginausi ir t.t tai ne čyto programa Tiesiog buginas modifiakcija einant prie reikalo jei čytinau galiu atsiūst net GTA direktoriją kurioj tu nieko nerasi jog turiu čytus noriu tik pasakyt jog vakar padariau didelę klaida jog nenufilmavau to įvykio kaip grasinai banu ir sakiai jog suklastos įrodymsu tau glaiu dabar paplot ir gali linksmai juoktis bet suprask tą jog video ar nuotraukos  jei bus padirbtos pamatys tiek Marko tiek Savininkai ir Tvarkos prižiūrėtojai kitą kartą jau filmuosi atsiprašau už pasakytus žodžius kuriuos pasakysiu bet tu esi L****S nesuprantu tokių žmonių kad banintų free dabar einant prie kito dalyko žinau jog visiems esu blogas ir nepatinku kaip žmogus bet kyla klausimas kam banint ir grasint.


 


P.S - Atlbokavimo anketoje matosi jog esu daug įsikėlęs modifiakcijų + Modifiakcija kurta mano pačio padėjo draugas.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Taigi pradėsiu nuo to jog nesu joks čyteris ir visa kita jei aš buginausi ir t.t tai ne čyto programa Tiesiog buginas modifiakcija einant prie reikalo jei čytinau galiu atsiūst net GTA direktoriją kurioj tu nieko nerasi jog turiu čytus noriu tik pasakyt jog vakar padariau didelę klaida jog nenufilmavau to įvykio kaip grasinai banu ir sakiai jog suklastos įrodymsu tau glaiu dabar paplot ir gali linksmai juoktis bet suprask tą jog video ar nuotraukos  jei bus padirbtos pamatys tiek Marko tiek Savininkai ir Tvarkos prižiūrėtojai kitą kartą jau filmuosi atsiprašau už pasakytus žodžius kuriuos pasakysiu bet tu esi L****S nesuprantu tokių žmonių kad banintų free dabar einant prie kito dalyko žinau jog visiems esu blogas ir nepatinku kaip žmogus bet kyla klausimas kam banint ir grasint.

 

Modifikacija buginasi jeigu ir sušaldai žaidėją jis ir galbūt jo mašina nejudėtu neatmazink gal geriau ir jei prasileidai bana nestumk ir už kart į bazaro kovas nekviesk riteriuk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modifikacija buginasi jeigu ir sušaldai žaidėją jis ir galbūt jo mašina nejudėtu neatmazink gal geriau ir jei prasileidai bana nestumk ir už kart į bazaro kovas nekviesk riteriuk.

Va čia juokini jei galėčiau pateik įrodymus kad siūlei baną nu žodžiu gali savininkai pažėt TS logus ir gal pamatys sms su manim kad Grasinai banu jog tu video suklastosi ir nuotraukas užbaninsi + Įsikalk y tą savo maumalį buvau tolete ir jei tu an tiek durnas kad tep gali būt tai žinok tą jei turėčiau čytus aš būčiau atsijungęs ir nebūčiau čia su tavim kalbėjas kaip dabar jei nori dabar aš pasakysiu tau kad tu gazdinai girdėjo man tiap atrodo kolega jei reikės ir prisimins paliūdys.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Va čia juokini jei galėčiau pateik įrodymus kad siūlei baną nu žodžiu gali savininkai pažėt TS logus ir gal pamatys sms su manim kad Grasinai banu jog tu video suklastosi ir nuotraukas užbaninsi + Įsikalk y tą savo maumalį buvau tolete ir jei tu an tiek durnas kad tep gali būt tai žinok tą jei turėčiau čytus aš būčiau atsijungęs ir nebūčiau čia su tavim kalbėjas kaip dabar jei nori dabar aš pasakysiu tau kad tu gazdinai girdėjo man tiap atrodo kolega jei reikės ir prisimins paliūdys.

 

Tvarkos prižiūrėtojas viską nuspręs, jeigu tave sušaldžiau tu nebūtum judėjęs, sušaldžiau atšaldžiau tas pats. Neatmazink, kad modifikacijos kaltos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blmb prajuokino įrodymai xDDDDDDDDDD žmogau čytinimas reiškesi kaip Sufrezzintas važiuoji išlipi ir t.t buvau išėjas ir dar pasakysiu jog modifiakcija buginas visados ar tu freezini ar ne pasiklusk kitų stpdv tau ne 15 ar 18 bet 9 metai prieš banindamas turėk rimtesnių įrodymų xDDDDD Juokini su tokiais video.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sunku prisipažinti?

Supranti kad aš jokių čytų nenaudojau xDD juokini tu mane atsiprašau kad jei aš keiksiuosi bet tu nervuoji supranti naudočiau čytus nepyldyčiau unban anketos ir aš būčiau atsijunges supranti jei dar tu nesupranti čyytų neturiu modifiakcija buginas nes ję pats kūriau suprask žioplį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.