Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban Street_Nmz.

Fernando Black

Rekomenduojamas pranešimas

ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS,


(2015.01.24)


 


•••


 


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Street_Nmz.


• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Fernando Black.


• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas.


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : ecd8d81b762379f521da2f19c44d1fcc152.png


 


•••


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nuvogė vartotoją man, žaidėjas privalo būti atblokuotas.

tai cia jus is maanes nuvoget acc dabar as jums haka itaisiusiu ir seklio kamera susigrazinima uzpildes esu gausit jus i duda nuo manes eikit eikit vaikai didziausieji jus neturit sask ir nenusiperkat admin ir cia dabar nupizdinejat acc negrazu sitaip vaikai jus isprausiu jus mokykloj pasigaves

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai cia jus is maanes nuvoget acc dabar as jums haka itaisiusiu ir seklio kamera susigrazinima uzpildes esu gausit jus i duda nuo manes eikit eikit vaikai didziausieji jus neturit sask ir nenusiperkat admin ir cia dabar nupizdinejat acc negrazu sitaip vaikai jus isprausiu jus mokykloj pasigaves

Viską nuspręs T.PRIŽIŪRĖTOJAS, mano vartotoją pavogė ir užbanino kažkas jį, atsiprašau žaidėjas pretenzijų neturi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viską nuspręs T.PRIŽIŪRĖTOJAS, mano vartotoją pavogė ir užbanino kažkas jį, atsiprašau žaidėjas pretenzijų neturi.

nemeluok tu cia uzbaninai dabar atiduodat mano acc arba as mamai pasakysiu ir atvaziuosim su policija pas jus i namus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nemeluok tu cia uzbaninai dabar atiduodat mano acc arba as mamai pasakysiu ir atvaziuosim su policija pas jus i namus

Omg  :o Edwa greičiau tikrink UNBAN žaidėją atblokuok, nuvogė mano vartotoją ir užblokavo nųųų. :blink:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As gi sita forumo vartotoja nuo starto naudoju ir ka cia spanksti tau isp turi pareiti uz tai kad tu nepildai baned anketos

Gi dar už žaidėją unban pildau tu šalinkis greičiau pradedi nervoti mane jau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gi dar už žaidėją unban pildau tu šalinkis greičiau pradedi nervoti mane jau.

tu cia visus nervoji su savo atmazais mazas kudikeli tu apgailetinas net nemoki buti adminu ir dar cia vartotojus nupizdineja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.