Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

BMW E39 // Edit by Linas

Linas'Dpro

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi,2 pastarieji edit'ai buvo Audi markės automobiliai,pagalvojau,kodėl gi nepabandžius kažko naujo?Taip gimė idėja pakoreguoti BMW E39 automobilį,buvo sudėti nauji bamperiai,padarytas dropas,patamsinti langai ir t.t.Bet tiesa pasakius,mano manymu šis editas nelabai pavykęs,na bet spresti jums :)

 

Stock'as: c0e6d5b3fed9d2b1c2b0f7c57f67f3bd146.png

Ir po mano pakoregavimo: aa54e002dd7d4a8c2bb21639c467d06068.png

V1: f57e472fb94b1298a2e85f1e6571295b515.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir kas čia tame "ale edite" padaryta? Pakeisti ratai, kurie šiai mašinai visiškai netinka, ir pakeistas buferis. Beprasmis terliojimasis jeigu jau darai tai daryk rimtai.

Su nuotraukų kokybe žiūriu nelabai draugauji

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tobulėji, tik ateity langų nebetamsink ir ratų labiau pasidairyk, nes ne kokius dedi :wacko:

Joo,ratų tai reix daryt,nes ir dabar buvau užmetęs tokius kaip ant Audi 80,bet pažiūrėjau,kad ant Audi labiau tinka nei ant šitos,nu ant šitos irgi buvo geri,bet 2 vienodi ratai ant dviejų mašinų kažkaip nekažką,tai čia ant greičio nulupau tokius ir uždėjau.O dėl langų tai būna modelių ant kurių jų nereikia,o įpač bmw be tamsintų langų,tai kažkaip neytemą,na bet visvien dėkui už patarimus ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir kas čia tame "ale edite" padaryta? Pakeisti ratai, kurie šiai mašinai visiškai netinka, ir pakeistas buferis. Beprasmis terliojimasis jeigu jau darai tai daryk rimtai. Su nuotraukų kokybe žiūriu nelabai draugauji

Supranti,aš nesakau,kad padariau dafiga,taip pakeičiau nedauk dalykų,bet man to užteko,kad pasidaryt gražų bmw,o dėl ratų gavosi taip,jog buvo užmesti dauk gražesni,bet jie dar labiau tiko ant Audi 80,tiesiog ledas atrodė,bet gražiai atrodė ir ant šios markės automobilio,kadangi ratai buvo panaudoti ant kitos markės automobilio,teko šitai ant greičio surasti kitus,dėl to taip ir gavos.Ateityje,kai rasiu gražesnius ratus,juos pakeisiu,bei dar reikia užkabinti numerius priekyje ir dar visokių dalykų...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.