Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban Federico_Kelly

Federico_Kelly

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Federico_Kelly


• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Danielius_Daims


• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytų Naudojimas. Dfk koks dar Čytų nadojimas? Kad einu 1x2 ir laimiu tai tipo Čytas? Ar kas yra? Naujokas negali gerai šaudyti? Nejuokink.


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://www.part.lt/img/401f35c737a9ad923e552e0fa31bd78d951.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Danielius_Daims

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Federico_Kelly

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytas [lag.cs naudojimas]

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Įkeliama, bus redaguota

 

Čia yra Danielius_Daims anketa užblokavimo, na kaip jau minėjau, gyvenu Anglijoje, o dar + pas mane prastokas internetas, taip kad būna lagina labai, tuo tarpu buvo ir šaudykloje, esu visiškai įsitikinęs kad gavau baną už nieką, nemanau kad tai yra Administratoriaus kaltė, tiesiog noriu kad mane atblokuotų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa redaguota http://greenside.lt/index.php?/topic/14591-danieliusdaims-u%C5%BEblokavo-federico-kelly/#entry104430

Naujokas gali gerai šaudyti, bet ar naujokas iš šiaip jau senbuviai gali negaudinėti dmg? Nemanau. Aš stebėjau tavo gyvybes o ne kaip tu šaudai.

Tu sakai kad naudojau Lag.cs ane? Kiek žinau tai naudodamas tą čytą būni INV, kažkodėl man nusiemė HP nors ir tik nuo 5 kulkos, aš sakau savo priežasty, t.y Lagas, na žiurėsim ką sakys Unban administratorius

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.