Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unikalios bei labai kokybiškos modifikacijos

And_Miami

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė : And_Miami


*Kokia tai modifikacija [Mašina, Skin ir t.t.]? : Mašinų


*Modifikacijos Nuotrauka/Video 


BMW e30- http://imgur.com/a/b8CSb


BMW e36- http://imgur.com/a/vOHpi


Honda Civic- http://imgur.com/a/L71jT


*Parsiuntimo nuoroda :


Kadangi modifikacijos yra unikalios jos yra parduodamos noredami jas gauti parašykite man i pm.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nelabai patiko modifikacijos todėl ir nelabai norisi pirkti, bet modifikacijos kokybiškos tačiau ne mano skonio kiek vienas turime savo skonį, nepyk.

Nepyk bet nafik tada komentuoji? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D Ilgiau pasinaršytum internete susirastum tokias pat, aišku gali man dabar čia nesakyt "tai dwj surask tokia pat" nežadu ieškot, bet tikrai yra pilna modifikacijų puslapiuose. Tiesiog pilnas internetas. Ir nemanau, už ką reikia čia mokėt. Absurdas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai paeditink tas texturas jei moki.su enb grazei atrodo isjunk enb pazesim kas per lavonas

Editint aš moku nebijok , bet dėl tokio medinio modo net nesistengsiu ir čia 90 procentų to modo nukopinta , sulietuvinta ta mašina tiesiog ir ratai pakeisti , tu taip pat išjunk enb nk gero neliks -.-

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Editint aš moku nebijok , bet dėl tokio medinio modo net nesistengsiu ir čia 90 procentų to modo nukopinta , sulietuvinta ta mašina tiesiog ir ratai pakeisti.

Tai tyliai buk ir nefreepostink,jasnas esi krc,ir prašau nebeteršti temos savo supuvusiais modais prašau juos išimti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tyliai buk ir nefreepostink,jasnas esi krc,ir prašau nebeteršti temos savo supuvusiais modais prašau juos išimti.

Eik tik tu supuveli , vogtus modus siunti ir čia tipo unikalus , žmones apgaudinėji ir tiek , nei tu jį kūrei , nei tu ką.. :D Su TXD workshopu gezas numerius pakeitė biziniuka daro   :D :D Ok , neberašau čia tų pranešimų , tiesiog paliksiu nuotraukas , kad žmonės žinotų , jog tokį šūdą už dyką gaut galima.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ratai kaimiški, niekas už tokią car tiek nemokės

nepizdelink per 2 projektus ĮŽEIDIMAS tu *cenzūra*

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Argirdit *ĮŽEIDIMAS* kai padarysit tokias tada kažką komentuokit, nieko nenusimanantys kažką dar kalba *ĮŽEIDIMAS*. Fraki, o tu *ĮŽEIDIMAS* man į až atsiūsk bent 1 savo edito foto, o kolkas neužtenka vien parašyti betkas gali padaryti. Jūs visi taip kieti, o kaip kažką padaryt prasideda atmazai. Ignai nepamoina parašą kopint kaimietukas?

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Įžeidinėjimus

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

wtf uz ka cia moketi litus? :DD mustais juokus megsti. jei jau daliniesi tai neprasyk pinigu, kadangi kazi ar tokias kas ims. nepatiko, galesi dabar verkt nes nemoki priimt kitu nuomuones.

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

 Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai , kad čia ne jo + jis net nesidalina -.-

Ko tu čia vapše kiši savo straubly?modifikacijos mano jei nežinai tai geriau neteršk temos su savo bukom mintim.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.