Frankis_Buggatiz

Narys

Frankis_Buggatiz

Narys
 • ID

  4347
 • Turinio skaičius

  273
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Frankis_Buggatiz paskutinį kartą laimėjo Liepa 14 2018

Frankis_Buggatiz turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

23.173 profilio peržiūros
 1. Frankis_Buggatiz

  [0.1.8.7] grąžinam cbug'ą?

  Žinoma, kad už. Sugrįžtų senos gaujos, o tas "šiukšles", apie kurias rašo Rokas, galima lengvai išspirti stulpų pagalbą, o jeigu kuriasi naujus accountus, tada dėt rconus. Dabar po kiek laiko grįžęs nuėjau į gaujų veiksmą ir visiškai nėra jokio įdomumo. Laimi tas, kuris turi daugiau masės ir tiek, net nebėra tolko atrinkinėti žaidėjus į gaują, nes norinčių ir taip trūksta, o be cbugo pašaudyt užtenka poros savaičių su deagle pašaudyt. dabartinės gaujos praktiškai mirusios, nepalyginsi su tokiais veiksmais, nes tokių nebėra ir niekada nebus, jei nebus cbugo.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė - FrankisKokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita.] - Skin.Komentaras apie modifikaciją [nebūtina] -Vaizdo medžiaga [Foto/Video] - viskas apačioje.Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda - apačioje. Sveiki! Po ilgo laiko atradau pamestus šio skino failus ir pagaliau užbaigiau juos. Daug kas prašė, jog pasidalinčiau, tai prašom Atsisiuntimas video aprašyme.
 3. Frankis_Buggatiz

  Latin Kings

  rimciausia gauja nusimato, lyderis labai rimtas cj
 4. Frankis_Buggatiz

  Rust žaidimo epizodai

  Sveiki, keletas kadrų iš rust wipe eu main serve žinau, potato pc
 5. Frankis_Buggatiz

  Loterija iš transporto priemonės Buffalo.

  Perekupas nuo nulio :DDDDD
 6. Frankis_Buggatiz

  Bagacius - Dežavu

  Šaunuolis, vienas iš geriausių tavo darbų, labai gerai klausosi
 7. Frankis_Buggatiz

  LAIMĖK 300k, MAŠINŲ !!

  kiekvienas turi savo skonį, nereikia čia iškarto rėkt už visus, kad jis nevykęs, jeigu tau jis nepatinka. like'u ant video nerenku, šį punktą padariau tik tam, kad žinočiau kiek maždaug žmonių yra dalyvaujančių ir, kad kai dalinsiu prizus galėčiau patikrinti ar jis atliko visus punktus, nes kai kurie užsiprivatine savo prenumeratas.
 8. Frankis_Buggatiz

  LAIMĖK 300k, MAŠINŲ !!

  Yo, sveiki, draugui reik pagalbos, tai darau pinigų bei transporto priemonių giveaway. Laimėtoją išrinksiu random.org pagalba, kiekvienas žmogus, užpildęs anketą gaus savo skaičiuką ( pvz petras_petraitis užpildė pirmas, tai jo skaičius bus 1 ir t.t.), nugalėtojus paskelbsi maždaug po savaitės, galbūt greičiau. SĖKMĖS! Prizai 300k vienam žmogui/100k trims žmonėms/50k šešiems žmonėms ( bus nuspręsta apklausoje ) Mašinos: landstalker, majestic, uranus, PCJ-600. NORINT PATEKTI Į GIVEAWAY, TURITE: 1. Užprenumeruoti šį youtube kanalą - https://www.youtube.com/channel/UCuQ_89aqgrYrVlGl7ndCMCw/videos 2. Paspausti patinka ant šio video - 3. Užpildyti trumpą anketą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: APGAUDINĖT NET NEBANDYKIT, TIKRINSIU LAIMĖTOJŲ YOUTUBE ACCOUNTUS. Giveaway pasibaigė, ačiū dalyvavusiems! Žmonių numeriukai: 1. Shut_Down 2. Gustas_Control 3. Markeris_Wape 4. Geranimo_Danger 5. Ryan_Murray 6. Ema_And 7. Mode_Fnv 8. Snowito_Yolo 9. Tutukas_Cvr 10. Jimmy_Johnson 11. Best_Puffy 12. Lietuviskas_Zmogus 13. Ponas_Irmis 14. Kevin_Garret 15. Linas_Pernavas 16. Black_Hand 17. Timis_Sheik 18. Yamaha_Yamah 19. Lol_Timas 20. Hugo_Gilera 21. Tony_Gaming 22. Karolis_Neon 23. Martynas_Zzm 24. Lauris_Drift 25. Eimantas_Gtx 26. San_Good 27. Steve_Stanley 28. Mitchell_Alcarez 29. Viscountess_Qss 30. Gedvis_Agurkai 31. Tadas_Pucas 32. Jack_Chburek 33. Ryan_Black 34. Johnny_Mangano 35. Dangyriukas_Ane 36. Ponas_Samis 37. Ronce_Run 38. Dwayne_Martin 39. Ryan_Rozatto 40. Heni_Hulk 41. Canyon_Fox 42. Jeremy_Redwood 43. Lauris_Garry 44. Radler_Apple 45. Kevaz_Play 46. Martis_Deaglaz 47. Deimis_Brazeris 48. Michael_Shadow 49. Extazy_Bryant 50. Kenzo_Collantes 51. Jeremy_Santos 52. Tankistas_Benas 53. Invisio_Fierro 54. Mantas_Selby 55. Venc_Loo 56. Kevin_Connor 57. Dake_Ltu 58. Matt_Payne 59. Get_Paid 60. Mhm_Gabis 61. Paul_Weed 62. Salvis_Gta 63. The_David 64. Garesas_Vilkas 65. Wolking_Dead 66. Jack_Honey 67. Fokuz_Marokuz Laimėtojai: 300 tūkstančių - Lietuviškas_Žmogus Landstalker - Tankistas_Benas Majestic - The_David Uranus - Ryan_Murray PJC-600 - Mantas_Shelby Laimėjusieji susisiekite su manimi forumo žinute per 24h, kitaip prizą atiduosiu kitiems.
 9. Frankis_Buggatiz

  SA-MP visdėlto toliau nepasileidžia.

  Aš taip pat turėjau problemą, kad neįsijungia sampas ir tiesiog nereaguoja. Tačiau bėda buvo tokioje vietoje, kur net nesitikėjau. Pakeitęs ekraną buvau nesenai ir susipjovė ekrano rezoliucija su sampo ar kažkas tokio ir neįjunkdavo, jeigu nesenai keitei ekraną, tada parašyk į pm, paaiškinsiu kaip susiremontuot ten.
 10. Frankis_Buggatiz

  Frankio atsiliepimas

  Kai prieš daugiau nei metus pradėjau žaisti GreenSide serveryje, visi mapp darbai pasirodė labai gražūs, tvarkingi, aptikau čia nemažai nematytų sistemų, nėra nuvalkiotų GTA interjerų, visiškai visi yra pakeisti ir tai mane sužavėjo. Ekonomika, kaip per tiek laiko serveryje yra tikrai labai stabili, kadangi Rokas labai stengiasi ir jam neblogai sekasi gelbėti ją visokiausiais būdais, ką sugeba ne daugelis savininkų. Kai atėjau žaidėjų skaičius buvo nedidelis, tačiau per metus žmonių skaičius padidėjo ir yra pasiekęs tą ribą, kurios kaimeliuose nebegalima peržengti, tad jeigu žaidėjų skaičius ir toliau kils - būtinas serverio plėtimasis į GTA platybes, kadangi masofkės niekas nenori. Serveryje labai rūpinamasi naujokais, stengiamasi viską jiems pateikti kuo paprasčiau, duoti įdomios veiklos, padėti pradžioje. Taip pat, serveryje yra efektyvi stulpų/nds/ngs sistema, kuri atbaido masofkinius žaidėjus, kokių serveryje ir nereikia. Tačiau nieko nėra tobulo. Dėl mažos teritorijos ir didelio mapp darbų, bei darbinių mašinų skaičiaus serveryje prastesnių kompiuterių savininkų kokybiškas žaidimas nelaukia, ši problema išryškėja ypač 4-ame miestelyje. Tačiau kiek žinau ši problema greitu metu bus sprendžiama.
 11. Frankis_Buggatiz

  Apsnigtų mašinų modifikacija!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Frankis_Buggatiz 2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: CAR 3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Rasta. 4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]?: Apačioje. 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: Apačioje. 6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda?: Apačioje. INFO: Pakeista nemaža dalis mašinų, kai kurios yra apsnigtos, tačiau kai kurios yra tik apšalusiais langais. Lagg'o man beveik nesukelia visiškai jokio, labai tinka prie žiemos modo, sėkmės naudojant! DL - http://adf.ly/13818925/snowcars
 12. Frankis_Buggatiz

  [0.1.6.5] DM ZONOS REMONTAI

  Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Frankis_Buggatiz • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Suremontuoti DM zoną, nes dabar ne kas ten darosi. Keletas idėjų gali ir kartotis, bet sudėsiu viską į vieną. Net nežinau kokio velnio DM zonoje yra smoke granata. Taip pat M4, AK-47 ginklus reikėtų išimti ir įdėti visų senai išprašytus DEAGLE/SG. Keisti visą sistemą. Mano pasiūlymas padaryti, kad užėjęs ant guy lentelės galėtum sukurti savo kambarį ir jeigu nori galėtum jį padaryti public arba uždėti slaptažodį, kadangi kartais nori 1x1, 2x2 pasišaudyti, o ateina koks kliumpius, kuris su ak drožia. Nereikia jokių roundų sistemų, galbūt ir įdomi sistema, tačiau nereikalinga, kartais net nervuoja, kai vidury šaudymo "ROUNDO PABAIGA", galima būtų padaryti tiesiog simple dm areną. Nežinau ką jūs ten pridirbę, bet reikėtų ištaisyti DMG dm zonoje, nes kas trečia kulka nelimpa. Paprašyti Mantvidėlio, kad sukurti kokį naują mappą, ši yra šiek tiek pabodusios. Padaryti lentelę, kitokią nei dabar mūsų statistikos. Dabar rašomą kiek nušovei tik tą kartą, tačiau galėtų rašyti bendrą statistiką, kiek nušovęs, kiek miręs, taiklumas ten ir t.t. Duoti po kokias 200 kulkų deagle, bei 100 shotgun, kadangi dabar pildinėti tas kulkas po kas 10 sekundžių nervuoja. Raudona spalva pažymėti svarbiausi, o tamsiai raudona ne tokie svarbūs, bet būtų įdomu. Jeigu turit dar papildymų, rašykit į komentarus. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų smagiau šaudytis dm zonoje, nereikėtų eiti į dm serverį, kad galėtum prasišaudyti. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 13. Frankis_Buggatiz

  unban mister_winston

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mister_Winston • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Frankis_Buggatiz • Už ką buvote užblokuotas ?: ne tą užbaninau, atblokuokit tą, norėja 10 id banint bet 100 uzbaninau • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://imgur.com/pR3LyKP • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį http://imgur.com/pR3LyKP
 14. Frankis_Buggatiz

  unban Frankis_Buggatiz

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Frankis_Buggatiz • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Velnelis_Camel • Už ką buvote užblokuotas ?: net nežinau, nieko tame video nematau • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://imgur.com/a/evcqE • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/evcqE