Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Pofka_Salivop

Pofka_Salivop

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Pofka_Salivop

*Jūsų Vardas realybėje : Povilas

*Jūsų amžius : 18 metų.

*Miestas iš kurio esate : Palanga.

*Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype ID: povilassalivop

*Jūsų charakterio bruožai : Draugiškas,atsakingas,komunikabilus,linksmas-net labai!

*Jūsų pomėgiai : Lankau krepšinį, kažkur 198cm ūgį reikia padėti :D . Šiaip esu ekstremalaus sporto mėgėjas, ir turiu tam galimybės. Kadangi turiu kaitavimo, buriavimo įrangą, ir gyvenu prie pat jūros, tai visada jei diena būna vėjuota, išpėdinu "paskraidyt" per bangas! Taipogi turiu vandens motociklą, jis neteikia tokio malonumo kaip kaitavimas ar buriavimas, tačiau smagu kartais prasispausti ir su juo :D Žiemą žinoma taipogi panaudoti kaitą ar burias, ir slysti per ledą. Arba su slidėm nuo kalnų. Na kaip ir minėjau, turiu galimybę,ir didesnio noro ekstremaliam sportui!

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka :  Krepšinis!

*Ar turite merginą/vaikiną? : Vaikino neturiu :D.. , o su mergina gan nesenai išsiskyriau.

*Ar turite brolių arba seserų?  : Taip,dvi seseris.

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Taip, turėjau du vokiečių aviganius, dėje teko atsisveikinti, smarkiai susirgo. Na o šiuo metu turiu Šhi cu veislės šunį, vardu Snaigė, japonas - durnas.. :D

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Apie šį projektą jau gan senai žinojau, tiesiog nesutapo interesai, ir rinkausi kitus projektus, tačiau šiandien nusprendžiau pamėginti aplankyti jus, galiu tikrai teigti jog patiko, ir plėtotis toliau, žadu čia.

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Pradėsiu nuo to, jog esu abiturientas, smarkiai galvoju apie mokslus, tačiau apie studijas nelabai, nes jau kokius 8 metus tikrai esu apsisprendęs kokia kryptimi eisiu, tai būtų teisėsauga. Tik neapsisprendžiau kuri, ar Policijos veikla/teisė ar saugumo komitetas ir po to specializuotis į užsienio žvalgybą. Labiau esu už policijos veiklą bei teisę, nes po to kryptingai judėčiau į kriminalistika ar STT. Aišku, mano kaip ir didesnis noras būtų iš vis, eiti į VAD - (Vadovybės apsaugos departamentas) saugoti ministrus o galbūt ir prezidentę. Tačiau patekimas labai sunkus, bėje privataus gyvenimo neturėtu nei aš, nei mano šeima, artimieji. Tai vat tokia siekiai po kol kas, na o toliau žiūrėsiu.

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Kol kas mėginti patekti į policijos gretas, na o vėliau, jei leis galimybės, kilti iki policijos vadovo posto. 

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Kol kas jis neįvyko, tik šioks toks pastebėjimas šio projekto skript'eriui - puikūs darbai, sužavėjo nuo pat pirmos sekundės kuomet prisijungiau!

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] :

bebf81a4a25b64058f95c36b2eede61a328.png

Nuotrauka gan sena (2014 pati pradžia-kiek pamenu)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sw buves pd direktoriau kuris mego deti man ispejimus. gero zaidimo.

Visiem aš mėgau dėt įspėjimus :D

 

 

Labas, įdomus prisistatymas. Malonu sutikti bendraminčių :)

Labas, dėkui, man taip pat malonu :)

 

 

Sveikas esi matytas sekmės

Sveikas, nepyk, bet tu man nematytas, malonu susipažint :)

 

 

Sveikas ;) Gal pameni Rokas_King? :) Sėkmės tau šitam serve jei žaisi ;)

Pamenu!! Sveikas gyvas :D

 

 

oo matyti žmonės :D

Oo sveiks :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.