Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Nico_Moretti

Narys

 • 1.403

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 53

  Laimėta dienų

Nico_Moretti paskutinį kartą laimėjo Sausis 6 2019

Nico_Moretti turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Nico_Moretti

 • Rank
  الأفعال أبلغ من الأقوال

Paskutiniai profilio lankytojai

88.639 profilio peržiūros
 1. Yra daug edukacinės medžiagos šiuo klausimu - https://www.youtube.com/channel/UCLubSboWNMdhq4C3T1bK5eA/videos
 2. Švenčių metu rinkimuose vyrauja ne tokios ir šventinės nuotaikos – su atrankos pratęsimu sulaukėme vos 3 kandidatūrų, iš kurių viena iškart atkrito dėl gėdos stulpo, nors ten ir skaityt nelabai buvo ką, o likusieji du yra šitie: Eivydas_Kent ir Domantas_Sultanas. Eivydas_Kent – vis dar keista, jog 2019 metais sąvokos vis dar yra viena iš atrankos forume dalių, akivaizdu, jog tokius dalykus yra labai lengva kopijuot ir tai nėra efektyvu. Reikėtų konkretizuoti „žinantys savo vietą“ kandidato vertinimo kriterijų, tai gali būti paprastas neišsidirbinėjimas arba visiškas nuomonės neturėjimas, tad norėtųsi žinoti konkrečiau ką turi omenyje. Paskutiniai trys laiško punktai aprašyti ganėtinai skurdžiai, paskutinio išvis net nėra, kažkokių įdomesnių taip pat idėjų neradau, tad yra šiek tiek abejonių, jog sugebėsi pasiekti ar pakelti dabar iškeltą kartelę. Nelabai suprantu apie kokias reformas ir tai, ko dar niekam nepavyko padaryti, yra kalbama, kuomet pats nurodai, jog turi vos keletą idėjų ir tu tikrai nesi pirmasis, kuris jas man yra pristatęs (pavadinimai gal ir nauji, bet idėjos jau matytos). Domantas_Sultanas – kaip sugebėsi nuspręsti, atrankos metu, ar kandidatas į firmą nėra „neverkšlenantis dėl menkiausių dalykų“? Labai abejoju, ar įmanomą tą patikrint prieš įdarbinant žmogų. Iš idėjų matau tik prarasto žemėlapio sistemą, kas galbūt yra visai cool, tačiau viena sistema niekaip negali prilygti tam, ką buvo sukūręs Foreveris. Kalbi apie modernų firmos įvaizdį, tačiau nepaaiškini, kaip planuoji tokį įvaizdį sukurti. Apibendrinus šiuos rinkimus, kol kas nematau potencialaus žmogaus sukurti tai, ką buvo sukūręs praeitas direktorius, tačiau tai yra tik mano nuomonė, kuri nėra paremta stipriais argumentais ir galbūt naujasis direktorius pasirodys ne ką prasčiau, o naujuoju pervežėjų firmos direktoriumi tampa – Domantas_Sultanas. Tavo laiškas ir firmos vizija man paliko didesnį įspūdi, taip pat turi daugiau patirties projekte, kas dažniausiai nėra svarbus kriterijus direktoriaus rinkimuose, jei žaidėjas jau yra susipažinęs su projektu ir jame vyraujančia tvarka, tačiau iš Eivydo laiško matyti, jog su projektu dar nėra susipažinta taip, kiek turėtų būti susipažinęs direktoriaus pareigas einantis žmogus, tad linkiu jam užsidėti varnelę ties šiuo punktu savo "to do" list'e, o Domantui linkiu sėkmės pareigose – tam tikras kiekis žmonių labai abejoja tavo galimybėmis ir kompetencija, tad tikiuosi, jog sugebėsi jiems įrodyt priešingai.
 3. Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: NICO_MORETTI ♦ Nuoroda į jūsų stunt video (video kelti į youtube.com): Full violetinė nrg (211 id), 3 mln už vienetą, /sms.
 4. Serveryje esanti cenzūravimo sistema nėra deramai veikianti ir dažnai užcenzūruoja tai, ko neturėtų cenzūruoti, dėl ko žaidėjai yra confusinami ir atsiranda tokios situacijos, kuomet žaidėjai būna neteisingai nubaudžiami. Siekiant, kad tokių atvejų būtų žymiai mažiau - nusprendėme, jog geriausia šioje situacijoje būtų uždrausti policijos departamento darbuotojams bausti žmones už žvaigždutes chate, tad greitu metu nuostatose įsigalios mažas pakeitimas. Visgi realu, jog paliksime vietos išimtims, kad tuo nebūtų piktnaudžiaujama iš žaidėjų pusės. Direktorius nebus baudžiamas, tačiau norėčiau pabrėžti, jog į papeikimus reikėtų atsakinėti profesionaliau, pateikiant argumentus bei faktus, o ne aiškinti kokioje vietoje kam pabūt ir kada nederėtų rašyt.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nico_Moretti • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : John_Shen • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklamavimą • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/6sXPJje
 6. Šiek tiek keičiasi gėdos stulpų ir NDS tvarka: vietoj 3 sąrašų lieka 2, amnestavimo procesas vyks kitokia tvarka - vietoj cringe paraiškų žaidėjai automatiškai bus amnestuojami pagal paskirtą datą, daugiau informacijos šioje temoje:

   

 7. Šioje situacijoje truksta įrodymų iš teisėsaugininko pusės, tačiau labiau kaltinčiau iškvietimų sistemos suprojektavimą, kai iškvietusysis, iškvietęs firmą, nemato iškvietimo teksto ir užfiksuoti tokius įrodymus gali tik prieš iškviesdamas firmos darbuotoją, kas šiuo atveju nėra vien tik jo kaltė, dėl ko nematau reikalo vien tik dėl šios priežasties priimti arba atmesti papeikimą, so we need to go deeper. Analizuojant toliau šią situaciją iškart užkliūna darbuotojo elgesys - atvažiuoji į iškvietimą, staigiai susirenki arbatpinigius, gauni +1 savo statistikoje ir pabėgi nieko neklausęs, ar tai tikrai yra tinkamas klientų aptarnavimas? Realu, jog, jei darbuotojas būtų tinkamai atlikęs savo darbą - ši situacija išvis neįvyktų, dėl ko kalčiausią šioje situacijoje matau papeikimo autorių, kuris labiausiai yra nusipelnęs kažkokios bausmės. Direktorius baudžiamas nebus.
 8. Po nelabai sėkmingo mėnesio medikų firmoje pasirodo dar vieni medikų direktoriaus rinkimų rezultatai. Kadangi vienu metu vyko rinkimai tiek į pervežėjų, tiek į medikų firmų direktorius, kokybės šiuose rinkimuose labai truko, pirmosiomis dienomis nusprendėme neskubėti rinkti pervežėjų direktoriaus, nes galbūt reikėtų antrą vietą užėmusiam kandidatui pasiūlyti medikų firmos direktorių, tačiau vėliau atsirado keletas kandidatūrų, kurios suteikė vilties. Rinkimų temoje sulaukiau 7 pranešimų, iš kurių gal tik 3 galima būtų pavadinti kandidatūromis, likę 4 pranešimai buvo arba atšauktos kandidatūros, arba labai atmestinai parašyti laiškai, kuriu nelabai gali analizuoti, nes analizuoti tiesiog nėra ką. Šiuose rinkimuose į antrąjį etapą pateko šie slapyvadžiai: Haku_Rinha ir Domantas_Sultanas. Domanto didžiausia problema yra ta, jog jis skiria per daug dėmesio kartais nelabai reikalingiems filosofavimams, dėl to jo laiškas yra gražesnis, skaitosi šiek tiek įdomiau, bet vietomis pritrunka konkretaus turinio, kuris būtų naudingas – geriausiai tai parodo pastraipa apie darbo organizavimą: paaiškinai darbo organizavimo sąvoką, pafilosofavai apie patį darbo organizavimą, bet kaip pats tą planuoji daryt savo firmoje – neaprašei, dėl ko iš mano perspektyvos, tas penkių eilučių tekstas realios naudos neturi. Taip pat gana silpnokai aprašyta likusi firmos vidaus aprašymo dalis, parašei šiek tiek apie „Mediko lagaminėlių sistemą“, šiek tiek apie įspėjimus, bet to niekaip negali pavadinti firmos vidaus aprašymu. Tarp tavo kandidatūros paskelbimo ir pirmosios rinkimų dalies pabaigos buvo likusi daugiau negu para – tikrai galėjai daugiau padirbėti ties tuo, o ne tiesiog įmesti pamirštą laiško dalį su "whatever" požiūriu. Haku jau yra labiau patyręs direktorių rinkimuose, dėl ko jo laiškas yra šiek tiek geresnis, o idėjų taip pat turi daugiau negu jo konkurentas. Kaip ir kažkada tau asmeniškai minėjau, taip ir čia pasikartosiu – labiausiai tau direktorių rinkimuose kišą koją tavo praeitis ir charakteris, aišku, ties praeitimi gal jau turėčiau nustoti kabinėtis, nes tai įvyko daugiau negu prieš metus ir labai tikiuosi, kad nepasikartos, tačiau ties charakteriu siūlyčiau padirbėti ir kartais pagalvoti prieš kažką darant – nemanau, kad tau yra labai naudinga didelėje krūvoje žmonių pradėti kai kuriuos vadinti autistais ir panašiais įžeidimais. Prie laiško kabinėtis nematau reikalo – tai tikrai nėra geriausią, ką esu skaitęs, tačiau mano reikalavimus tai atitinka ir man to tikrai užtenka. Kas skaitėt nuo pradžios, tas turbūt pastebėjot, kad šiuose rinkimuose esu labiau linkęs rinktis Haku_Rinha, kuris tampa naujuoju medikų firmos direktoriumi ir iš kurio tikiuosi, jog jo direktoriavimo pabaiga bus žymiai laimingesnė negu buvusio šios firmos direktoriaus. Nemažai kritikos buvai pažėręs buvusiajam direktoriui, tad dabar atėjo tavo eilė parodyti, kaip reikia direktoriauti, sėkmės!
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nico_Moretti • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mafijos_Pro, Green_Eimis • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Bandymas papirkti direktorių/administratorių. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/HMH78kn https://imgur.com/a/sLk7uvy
 10. Šioje situacijoje kalti visi - firmos vadovai kalti dėl blogos komunikacijos, o darbuotojas, nors ir aiškiai patvirtinęs darbo sutartyje, jog su darbe egzistuojančiomis taisyklėmis yra susipažinęs, vis tiek renkasi firmos valdžios nepatvirtintus metodus neaktyvumui pranešti.
 11. Prieš pradėdami skaityti tai, ko norėjot ir dėl ko čia atsidūrėt, šiek tiek informacijos iš esamų DP. Visos artimiausių rinkimų rezultatų temos bus tokio tipo kaip ši: trumpas rinkimų apibendrinimas, potencialų kandidatų sąrašas, jų sulyginimas tarpusavyje pagal tam tikrus kriterijus bei naujojo direktoriaus paskelbimas. Kiekvieno kandidato labai detalus išanalizavimas ir vėliau to teksto paruošimas auditorijai užima šiek tiek daugiau laiko negu tokio tipo rezultatų temos, o patys kandidatai tikrai ne visuomet atkreipia dėmesį į jiems parašytas pastabas, dėl ko dalis parašyto teksto kartais būna parašyta veltui. Visgi kartais kandidatams yra aktualios jų padarytos klaidos bei DP pastabos, dėl ko kandidatavę asmenys man visuomet gali parašyti į AŽ ir radęs laisvesnio laiko aš jiems aprašyčiau jų kandidatūrų minusus. Per nepilnas 3 paras medikų rinkimai sulaukė 13 skirtingo lygio kandidatūrų, teko skaityti ir labai neblogų laiškų, kurių autorių nick‘us pamatysite šiek tiek žemiau, buvo keletas kandidatūrų, kurių nepavadinčiau stipriomis, tačiau jose matau nemažai potencialo pasirodyti žymiai geriau, buvo silpnesnių kandidatūrų, buvo vienas kopijavimo atvejis, apie kurį daugiau galite sužinoti stulpo temoje ir buvo vienas nesusipratimas. Minėdamas šį žodį turiu omeny tai, jog visiškai nesuprantu kodėl tas žmogus kandidatuoja, nors prieš metus laiko išvadino visus projekto žaidėjus išvadino deb ir ilais, projekto taisykles pavadino marazmu, pranašavo greitą projekto žlugimą, o pats projektas, jo nuomone, praktiškai buvo ties finišo linija tampant šūdserviu. Mano nuomone, žmonės nesikeičia dėl kažkokių įvykių žaidime, kuris dažniausiai nėra žmogaus prioritetų viršūnėje, labiau tikiu tuo, jog žmogus tiesiog užsimeta kaukę, tačiau pati asmenybė nesikeičia, dėl ko visokie atsiprašymai ir panašūs dalykai laiške tau jokios naudos šįkart neatnešė. Išsiaiškinus nesusipratimą galime judėti link potencialių kandidatų ir naujojo direktoriaus, o konkreti statistika yra tokia: 1 nesusipratimas, 1 papildomas įrašas akmeniniame stulpe, 4 silpni laiškai, 2 vidutiniški laiškai, tačiau, kaip ir minėjau aukščiau, jų autoriai tikrai turi potencialo pasirodyti žymiai geriau, dėl ko siūlyčiau atkreipti dėmesį į šią pastabą bei 5 stipresni laiškai, o jų autoriai yra šie projekto žaidėjai: Jackie_Sweet, Electric_New, Domantas_Sultanas, Haku_Rinha ir Belenkoks_Chuligans. Vertinant visus 5 kandidatus parašyto laiško atžvilgiu, Electric‘as akivaizdžiai laimi, visi 5 įdėjot nemažai pastangų į laišką, tačiau jūsų laiškai sunkokai gali konkuruoti su Electric‘o tiek kokybe, tiek kiekybe, nors kiekybė ne visuomet yra teigiamas dalykas, tačiau šis žmogus sugeba parašyti kokybiškos kiekybės. Manau, jog didžiausia problema čia buvo kandidatų skubėjimas, nors ir laiko pildymui turėjot, tačiau kai kurie pradėjot laišką gerai, tačiau baigėt šiaip sau, „ant greičio“ arba tiesiog vietose, kur reikėjo labiausiai išsiplėsti ir išsamiai viską aprašyti - parašėt mažiausiai teksto. Analizuodami kandidatų reputaciją bei praeiti, su nežymia persvara taip pat yra pranašiausias Electric‘as, tačiau čia galima būtų paminėti ir Jackie bei Domantą, nes anie irgi yra pakankamai švarūs, o prasileistas vienas ar kitas užtildymas nėra kažkokia katastrofa, kuri turėtų būti kliūtis siekiant pareigų. Idėjų atžvilgiu galėčiau išskirti Haku ir Electric, jūsų idėjos nėra tokios, jog galima būtų tikėtis revoliucijos medikų firmoje, tačiau visgi stengiatės kažką sugalvot ir neapsiribojat vien tik tuo, kas jau egzistuoja praktiškai kiekvienoje firmoje. Sudėjus kiekvieno kandidato laiško turinį, idėjas bei reputaciją ant rinkimų eigą nulemsiančių svarstyklių matau tai, ką labai aiškiai išpranašavo trečiojo paragrafo turinys – naujuoju medikų direktoriumi tampa Electric_New, tad sveikinu jį bei linkiu sėkmės, o kitiems dėkoju už kandidatavimą.
 12. Na neblogai, tik kitam kartui siulyciau maziau teksto, nes labai prailgo skaitymas.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...