Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Pasiūlymas serveriui] Kazino sistema

Aivaras_Minas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Genijus_Minas

Koks tai pasiūlymas: Kazino sistema

Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:

1) Loterija:Kiekviena diena vyksta loterija, panašiai kaip koks vikingu loto žmones nuo 24:00 iki 24:00 perka bilietus ir 24:00 vienas laimingasis laimi visa fondą į fondą patektu visi pinigai iš bilietu tačiau laimėtojas gautu tik 80% dalies.

2) 50/50 iš eurų: Ateina žmogus pastato tarkim 50k ir atsijungia nuo žaidimo arba eina žaisti toliau, tada ateina kitas žmogus pamato, kad pasiūlyta žaisti ir sutinka(jeigu turi ta pinigų suma kuri pastatyta) ir vienas iš jų laimi pastatyta suma.Jeigu žaidėjas pastatęs ir atsijunges nuo žaidimo, tai kaip prisijungs jam praneš, kad jis Laimėjo/Pralaimėjo žaidimą 50/50.

3) 50/50 iš tašku:Tas pats kaip su eurais tik, kad viskas vyksta iš tikru taškų kuriuos perki už tikrus pinigus.

4) 50/50 iš vip: Vėlgi tas pats kaip iš euru ir taškų, kad tik visas žaidimas vyksta iš vipo...Be ja tas kas stato reiktu pasirinkti kiek dienų stato tarkim jei turi 20 dienų vipa tai gali statyti visa arba kokias tik 5 dienas. Tas kas sutinka turi turėti tiek dienų kiek pastatyta.

5) Lošimo automatai: Lošimo automatus turėtu sukurti patys žaidėjai, sukurti galėtu tik turint tam tikra xp kieki ir kuo daugiau turi xp tuo tau brangiau kainuoja sukurti ta lošimo automatą.

Kaip viskas vyktu? Ogi paprastai ateini į kazino parašai komanda /ikurtiautomata tuomet tau iššoktu lentele kurioje turėtum parašyti automato pavadinimą, aprašymą, kokia tikimybė laimėti %, sukimo kaina, max laimėjimas, min laimėjimas, Kiek įdėti pradinį kapitalą laimėjimams išmokėti. Kaip reiktu iš automato pasiimti pinigus? ogi paprastais prieini prie savo automato ir parašai /automatovaldymas ir ten iššoka lentele kurioje valdai visą savo automatą.Tai pat automatą eitu parduoti kitam žaidėjui !

Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui:Labai unikalu niekur nieko panašiai nemačiau:)

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl 3 ir 4 punkto mano nuomone nelabai pritarčiau, nes iš tikrų pinigų kaškaip nesąžiningai atrodo ir manau,kad pagrindiniai administratoriai taip pat nepritartų, bet tai lieka tik jums spręsti, o už kitus sakau UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdėja visai ir gera bet dėl 3/4 tai nelabai pritariu nes nedauk kas ir pirktų tuos taškus.

Taškus turėjau omeny kreditai jų atskirai pirkti nereikėtu pvz perki vipa ir lieka koks 100kr tai pastatai ir gal laimėsi dvigubai! Su vipu tas pats, manau tikrai atsirastu žmonių kurie rizikuotu, pats žaisčiau iš vipo tik žinoma ne iš viso:D o kokių 5 dienų

 

Aš prieš, tai tik serverio ekonomikos žlugdymas. 

Per kuria vieta tau čia gadinasi? žaidime 50/50 vienas laimi o kitas pralaimi, loterija vienas laimi  fonda kiti pralaimi pirke lieka ant ledo, iš automatu irgi laimi pinigus iš kito žmogaus arba pralaimi ir gauna savininkas automato, nei vienas euras nepatenka į šita kazino sistema iš ora viskas iš žmonių :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kazino idėja gera ir manau, kad ateityje tai bus, bet tikrai nebus kaip, kad tu čia rašai 3 ir 4 punktuose.. Taip niekur nebūna, per daug nefantazuokit.

Kazino idėja gera ir manau, kad ateityje tai bus, bet tikrai nebus kaip, kad tu čia rašai 3 ir 4 punktuose.. Taip niekur nebūna, per daug nefantazuokit.

Būtent TAIP NIEKUR NEBŪNA todėl ir nežinai to jausmo kaip laimi vipui dienų ir po velnių kodėl negali būti kažko unikalaus?:D nematytas dalykas ir iškarto prieš NEBIJOKITE NAUJOVIU

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nestinku su tavo idėjom, kodėl? 1) idėja yra jau panaudota kitam serveryje todėl manau, ji yra kopijuota, žaidimas 50/50 irgi taip pat manau iš ten tik pervadintas, ne kauliukas, už taškus neapsimoka, nes bus koks mažas bug`as ir viskas. Iš vip`o žaisti būtu nesąmonė, nes jai man nusisektu galiu išlošti vip`ą metams ir pnš.. Lošimo automatams nepritariu taip pat, nes tai sugadintu visiškai serverio ekonomiką, greit susirinktum pinigų, kokia prasmė jai visi nustatys 1% laimėjimo šanso tikimybę? Žaidėjai norės pinigu todėl kazino bus apkrautas lošimo automatais + čia yra kaimeliai, o ne miestas ar didmiestis, tu kokiam nors kaimelyje esi matęs kazino? Idėjo įdomios, bet jos tikrai ne šitam serveriui, tu dabar siūlai tiesiog sugriauti ekonomiką ir, kad visi vaikšiotu su milijonais, vip`ais metams ir po 10`000 kreditų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nestinku su tavo idėjom, kodėl? 1) idėja yra jau panaudota kitam serveryje todėl manau, ji yra kopijuota, žaidimas 50/50 irgi taip pat manau iš ten tik pervadintas, ne kauliukas, už taškus neapsimoka, nes bus koks mažas bug`as ir viskas. Iš vip`o žaisti būtu nesąmonė, nes jai man nusisektu galiu išlošti vip`ą metams ir pnš.. Lošimo automatams nepritariu taip pat, nes tai sugadintu visiškai serverio ekonomiką, greit susirinktum pinigų, kokia prasmė jai visi nustatys 1% laimėjimo šanso tikimybę? Žaidėjai norės pinigu todėl kazino bus apkrautas lošimo automatais + čia yra kaimeliai, o ne miestas ar didmiestis, tu kokiam nors kaimelyje esi matęs kazino? Idėjo įdomios, bet jos tikrai ne šitam serveriui, tu dabar siūlai tiesiog sugriauti ekonomiką ir, kad visi vaikšiotu su milijonais, vip`ais metams ir po 10`000 kreditų.

MAN GRAUDU SKAITYTI KAIP GALIMA SUGRIAUTI SU ŠITUO DALYKU EKONOMIKA? NEĮMANOMA.Su vip ir nesamo e parasiai ok nu tebunie tu islosi vipa metams bet kazkas jo netenka metams tai kame diela? Bijai nelosi...Suloterija asmeniskai nieko panasiai nemaciau duok projekto pavadinima paziuresiu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

MAN GRAUDU SKAITYTI KAIP GALIMA SUGRIAUTI SU ŠITUO DALYKU EKONOMIKA? NEĮMANOMA.Su vip ir nesamo e parasiai ok nu tebunie tu islosi vipa metams bet kazkas jo netenka metams tai kame diela? Bijai nelosi...Suloterija asmeniskai nieko panasiai nemaciau duok projekto pavadinima paziuresiu

Duot? Užsuk pas „Las vegasiečius“, Invį (moderatoriai neskaitykit to kaip reklamavimo, tiesiog žmogus netiki) ir parašyk /loterija. Na ir kas? Jai bus pvz bug? Arba žaidėjui nusibos žaisti, jis padovanos kažkam vip`ą ar admin`ą, tuo labiau, jai tai kažkokie vaikai, jiems tiesiog bus negaila pareigų, nes ne iš savo kišenės mokėta. Kaip sugriaut ekonomika? Žmogau mąstyk, visuose projektuose jai atsiranda unikalus žaidimai (azartiniai) visi bėga juos žaisti ir tokiu budu šluojasi pinigus, jai nustatyti 1% tikimybę laimėti, žaidėjai tiesiog nieko nelaimės beveik ir lošimo automato savininkas šluosis pinigus kaip didelis, taip kiti bankrutuoja, na ir kas? Jie leave`ina, nes nebeturi pinigų tai būna dar vienas minusas serveriui, o tie kurie nušlavė piniguočių daug maudosi milijonais, esmė, kad tavo idėja nėra iki galo išplėsta. Sakai, kad aš graudus? Nekritikuosiu tavęs dėl amžiaus, bet sprendžiu, kad esi tėvų išlepintas arba labai jau save išaukštinęs, abejoju ar pilnametis (dėl tavo mąstymo), nes nu nepriėmi negatyvaus atsakymo. Juo labiau jai taip, tokius žaidimus tikrai ne serverio starte reik siūlyt, po kokių 1-2 metų gal ir bus galima ją pasiūlyt, kai visi žaidėjai prasimuš vistiek su pinigais ir naujokai juos galėsi prisivyti, o dabar tai yra mano manymu visiškai nenaudinga. Labai daug pavyzdžių žinau kur tokie, kad ir menki azartiniai žaidimai kuomet 200-300k būdavo aukso vertės, milijonai jau po keletos mėnesių šiukšlės tapo, vien todėl, kad tai sumovė ekonomiką ir po to baigdavos, jog azartiniai žaidimai uždaryti...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Duot? Užsuk pas „Las vegasiečius“, Invį (moderatoriai neskaitykit to kaip reklamavimo, tiesiog žmogus netiki) ir parašyk /loterija. Na ir kas? Jai bus pvz bug? Arba žaidėjui nusibos žaisti, jis padovanos kažkam vip`ą ar admin`ą, tuo labiau, jai tai kažkokie vaikai, jiems tiesiog bus negaila pareigų, nes ne iš savo kišenės mokėta. Kaip sugriaut ekonomika? Žmogau mąstyk, visuose projektuose jai atsiranda unikalus žaidimai (azartiniai) visi bėga juos žaisti ir tokiu budu šluojasi pinigus, jai nustatyti 1% tikimybę laimėti, žaidėjai tiesiog nieko nelaimės beveik ir lošimo automato savininkas šluosis pinigus kaip didelis, taip kiti bankrutuoja, na ir kas? Jie leave`ina, nes nebeturi pinigų tai būna dar vienas minusas serveriui, o tie kurie nušlavė piniguočių daug maudosi milijonais, esmė, kad tavo idėja nėra iki galo išplėsta. Sakai, kad aš graudus? Nekritikuosiu tavęs dėl amžiaus, bet sprendžiu, kad esi tėvų išlepintas arba labai jau save išaukštinęs, abejoju ar pilnametis (dėl tavo mąstymo), nes nu nepriėmi negatyvaus atsakymo. Juo labiau jai taip, tokius žaidimus tikrai ne serverio starte reik siūlyt, po kokių 1-2 metų gal ir bus galima ją pasiūlyt, kai visi žaidėjai prasimuš vistiek su pinigais ir naujokai juos galėsi prisivyti, o dabar tai yra mano manymu visiškai nenaudinga.

Žaidžiu ten metus laiko, bet tokios sistemos nematęs! Jų LOTERIJA skiriasi nuo mano parašytus kaip dangus nuo žemes

 

,, Arba žaidėjui nusibos žaisti, jis padovanos kažkam vip`ą ar admin`ą, tuo labiau, jai tai kažkokie vaikai, jiems tiesiog bus negaila pareigų" 

Pričiom čia tas adminas? Padovanoti m 50/50 galbūt ir laimės, bet kad ir specelei dovanos nieko nuostolio nepatirs, nes tas paslaugas kažkas pirko už tikrus EURUS

 

,, Žmogau mąstyk, visuose projektuose jai atsiranda unikalus žaidimai (azartiniai) visi bėga juos žaisti ir tokiu budu šluojasi pinigus, jai nustatyti 1% tikimybę laimėti, žaidėjai tiesiog nieko nelaimės beveik ir lošimo automato savininkas šluosis pinigus kaip didelis, taip kiti bankrutuoja, na ir kas?"

Jei bus nustatyta 1% kažink ar kanors žais tokiame aparate....O tai nuostolis aparato savininkui 

 

O ant galo įjunk logika žmogau,čia EKONOMIKOS NEINA SUGADINTI NES PINIGAI EINA IŠ RANKU Į RANKAS O JEI TU MAN SAKAI KAD AŠ VAIKAS(IŠ TAVO PASAKYMO TAIP SUPRATAU) Tai galiu pasakyti tik viena, kad jei tu nesupranti ir esi vienas iš tu kurie galvoja kad tai sugadina visa ekonomika tai smarkiai klysti 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidžiu ten metus laiko, bet tokios sistemos nematęs! Jų LOTERIJA skiriasi nuo mano parašytus kaip dangus nuo žemes

 

,, Arba žaidėjui nusibos žaisti, jis padovanos kažkam vip`ą ar admin`ą, tuo labiau, jai tai kažkokie vaikai, jiems tiesiog bus negaila pareigų" 

Pričiom čia tas adminas? Padovanoti m 50/50 galbūt ir laimės, bet kad ir specelei dovanos nieko nuostolio nepatirs, nes tas paslaugas kažkas pirko už tikrus EURUS

 

,, Žmogau mąstyk, visuose projektuose jai atsiranda unikalus žaidimai (azartiniai) visi bėga juos žaisti ir tokiu budu šluojasi pinigus, jai nustatyti 1% tikimybę laimėti, žaidėjai tiesiog nieko nelaimės beveik ir lošimo automato savininkas šluosis pinigus kaip didelis, taip kiti bankrutuoja, na ir kas?"

Jei bus nustatyta 1% kažink ar kanors žais tokiame aparate....O tai nuostolis aparato savininkui 

 

O ant galo įjunk logika žmogau,čia EKONOMIKOS NEINA SUGADINTI NES PINIGAI EINA IŠ RANKU Į RANKAS O JEI TU MAN SAKAI KAD AŠ VAIKAS(IŠ TAVO PASAKYMO TAIP SUPRATAU) Tai galiu pasakyti tik viena, kad jei tu nesupranti ir esi vienas iš tu kurie galvoja kad tai sugadina visa ekonomika tai smarkiai klysti 

Atsakysiu tik trumpai, tau atrodo, kad čia visiškai nieko nėra, tačiau deja taip yra manau tie kurie yra žaidę projektus su azartiniai žaidimais supras ir patvirtins ką sakau, juo labiau dėl to loterijos, aš prieš šią idėją ne prieš, ji gera, tik maniau, jog kopijavai, nes principas tas pats, žmones perka bilietus ir prizas iš surinktų pinigų fondo atitenka laimėtojui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakysiu tik trumpai, tau atrodo, kad čia visiškai nieko nėra, tačiau deja taip yra manau tie kurie yra žaidę projektus su azartiniai žaidimais supras ir patvirtins ką sakau, juo labiau dėl to loterijos, aš prieš šią idėją ne prieš, ji gera, tik maniau, jog kopijavai, nes principas tas pats, žmones perka bilietus ir prizas iš surinktų pinigų fondo atitenka laimėtojui.

Kopijavau, bet tik ne iš samp pasaulio o kito gero internetinio žaidimo, būtent ten tokia yra kazino sistema:)

 

O tie kurie žaide pas invi ir dabar kaltina kad ekonomika sugadino pokeris tai smarkiai klysta(nekalbu apie bugus) Ekonomikos su tokiais dalykai neįmano sugadinti! NORI PASAKYSIU KAS GADINA EKONOMIKA? Tai važinėjimas su mašina ir už tai gaunamas atlygis iš niekur kitaip sakant oro..va čia jau gadina ekonomika

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal serverio ekonomikos tiesiogiai ir nesugadins, bet laisvai gali daug žaidėjų susikrauti daug pinigų iš kitų ir tapti milijonieriais. Nebent padaryt tikrai gerą sistemą, apgalvotą, bet ką žinau, kiek girdėjęs, kazino gali suvaryt visą servą dėl bugų ar dėl kokių nors neapgalvotų dalykų. Be to, čia kaimeliai kaip jau sakė, tad kazino nelabai tinkamas čia, nebent koks vietos baras kur lošimai įmanomi. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal serverio ekonomikos tiesiogiai ir nesugadins, bet laisvai gali daug žaidėjų susikrauti daug pinigų iš kitų ir tapti milijonieriais. Nebent padaryt tikrai gerą sistemą, apgalvotą, bet ką žinau, kiek girdėjęs, kazino gali suvaryt visą servą dėl bugų ar dėl kokių nors neapgalvotų dalykų. Be to, čia kaimeliai kaip jau sakė, tad kazino nelabai tinkamas čia, nebent koks vietos baras kur lošimai įmanomi. :D

Na ir, kad kaimeliai? Tai jei aš iš kaimo neturiu teises lošti kazino?Tai ką man daytu čia kelti alga o kitur eiti žaisti kazino?KAZINO TINKA ŠITAM SERVERIUI TIK JĮ REIKTU DARYTI NE KAIMELIUOSE O LAS-VENTURAS MIESTE 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.