Jump to content

Jonny_Smith

Narys

 • 165

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

792 profilio peržiūros
 1. - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jonny_Smith - Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: daniel_howell - Kokią taisyklę pažeidė darbuotojas?: Pasiplovė su 250 dolerių, variklio fix taip ir negavau. - Įrodymai (Privaloma): https://imgur.com/a/ZpuotYc Direktoriaus komentaras: Atvykęs mechanikas į iškvietimo vietą jus rado šaudantį į tr. priemonę. Manau šioje situacijoje esate iš dalies kalti abu, nes jūs šaudėte į tr. priemonę, o mechanikas galėjo truputį palaukti, bet kadangi žala atlyginta, mechanikas nėra baudžiamas.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jonny_Smith 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kai įdedi tr.priemonė pardavinėti skelbimų kontoroje nerodo ar tr.priemonė su patobulinimais (greitis, įsibėgėjimas, stabdžiai.) 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nereikėtų klausti tr.priemonės savininko ar yra patobulinimai. 4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): -
 3. Spalvų id, komplektacija, detalės gali matyti paspaudės pirkimas.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonny_Smith Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: simpsonai
 5. vardas / pavardė žaidime Jonny_Smith · tekstas Smithas · pageidautinos spalvos Juoda. · papildoma informacija -
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonny_Smith Kaip žadate paminėti valentino dieną?: nzn
 7. - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jonny_Smith - Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: mitu_griovejas - Kokią taisyklę pažeidė darbuotojas?: mechanikas neturetu taip rasyt "pusk" - Įrodymai (Privaloma): https://imgur.com/a/uFoDqNL Direktoriaus komentaras: Jūsų teikiamuose įrodymuose nesimato ankstesnio „chat'o“, tad negalime matyti koks buvo pagrindinis pokalbis. Galimybė, jog „pusk“ žodis buvo pavartotas nenorint įžeisti ar kitaip jūsų užkliudyti. Darbuotojas nebus baudžiamas.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jonny_Smith Koks yra jūsų mėgstamiausias darbas projekte, kodėl ?: Visi.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jonny_Smith Kaip vertinate savo Drift sugebėjimus?: Neslepkim nemoku drifto. Ar susipažinote su renginio taisyklėmis?: Jo.
 10. Taip pat sutinku su Greg'o nuomone. Sunku yra spaudinėti Space, Alt, N ir kai kimba žuvis po 0.70kg.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonny_Smith Jūsų asmeninis palinkėjimas žmogui arba projektui, kuris bus išreikštas per koncertą: sekmes zaidejui mantas sultan kitame projekte Ar atsinešite gerą nuotaiką su savimi? jo.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonny_Smith Nuo kada žaidi projekte ?: 2017/07/09 Kokį keistai įdomų faktą žinai ?: Kad greenside yra geriausias serveris.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jonny_Smith 2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Jeff_Roman 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Apgaudinėjimai. Patikrinus logus matytusi kai vakar žaidė su Whytune_Nekazka. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/2aoTPbp

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.