Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Edwa_Nmz Administracijos prižiūrėtoją.

Bond_Lafa

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Bond_Lafa


• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Edwa_Nmz


• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Tiesiog, aš parašiau papeikimą administratoriui kuris iškikino už nieką, tiesiog "afk ne vietoje" nors aš afk buvau "AFK ofise" žodžiu nuotraukoj viską pamatysit, ir esme tame, kad admin prižiūrėtojas atmetė papeikimą kuris buvo skirtas Dwayne_Bond, nors įrodymai akivaizdūs (free kick), manyčiau labai prinėre draugeliai abudu yra viens kitam. 


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Papeikimo linkas http://greenside.lt/index.php?/topic/15763-peikiu-dwayne-bond/


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal jau laikas baigt verkt ir rašyt tuos papeikimus? Buvai iškickintas todėl,kad tau geriau žinot. Ar geriau žaidėjas kuris nori pažaisti,ar žaidėjas kuris AFK kimarina? Pats iš pradžių pamąstyk,atėjęs naujokas visiems papeikimus rašo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu nuleisk gara gerai. Kikint gali jei as kur afk ant kelio ar ligoninej, bet ne afk ofise, nera skirto man ar nori zaist ar afk kas. taisykles yr taisykles.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taigi per GreenSIDE eglutės įžiebimą visi buvo kickinami kurie buvo afk nes buvo limituotas serveris buvo daug žmonių 150 o dar buvo ir afk kurie buvo tu pasitaikiai ir tave iškickino.

 

Žaidėjas gauna vieną ispėjimą, už:

Bereikšmį pranešimą

 

Kita karta kai postinsi, pažiūrėk ar to paties nėra kitas asmuo pakomentavęs.

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prižiūrėtojas nebus baudžiamas,

Visą situaciją paaiškino temos diskusijoje dalyvaujantys kiti nariai. Serveris buvo pilnas žaidėjų, todėl per prizų dalybas ir panašiai visi AFK buvę žaidėjai bus išmetami iš serverio. Atsiprašome už nesklandumus, per artimiausią atnaujinimą pasirūpinsime, jog tai nebepasikartotų.

 

Ačiū už papeikimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.