Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

O'M avatarčikai

Orange_Mst

Rekomenduojamas pranešimas

Avatarai iš 1 link'o manęs nesudomino, o antro net nežiūrėjau.Avatarai nuo pat pradžiu atrodė jau matyti, galbūt pabode, mačiau ir naujų vaizdelių, iš filmukų ir filmų, bet šiaip atrodo nelabai jau gerai, na bet neesu gfx meistras, išreiškiu savo kaip vartotojo nuomonę, sėkmės tau visame kame..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reik, dar prie daug ko padirbėti. Rėmeliai kokybė efektai. Vaizdas atrodo ištampytas.


Pirma patarčiau dar patobulėk prieš keliant tokius dalykus.


Nepyk už kritiką, tai tiesiog tau padės.


Sėkmės.:)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei atvirai, tai man nepatiko. Avataro stock visai puikūs ir šaunus tinkamas avataro gaminimui, tačiau suprask vieną. Nereikia talpinti visos nuotraukos į tavo pasirinktą formatą, stenkis kuo labiau jį išskirti atrasti, vieną ar kitą pusę kokybiškiau, ir avataras savaime tuomet įgauną savotišką grožį. Jei stock supilamas į mažesnį formatą, matome jog gaunasi prasitampymai ir avataras nebe įgauna šiluminės dalies ( grožio ). Čia kaip pastabą sekantiems kartams, panaudok tai ir pamatysi visai kitą, vaizdą tavo darbuose. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nenoriu tavęs peikti, tačiau man šie darbai nepatiko, nemoki sumažinti darbų, mažink darbus laikydamas "Shift" mygtuką, nei rėmelių nei CC, nematau. Rėmelius gali dėti pasiėmęs "Rectangular marquee tool" ir sukūręs 2 layerius, jei nori pagalbos, kreipkis į pmą, aš visada pasiruošęs padėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.