Jump to content

Gordon_Specter

Narys

 • 420

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

70 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gordon_Specter Kokia yra jūsų mėgstamiausios mašinos markė, kodėl?: Mercedes-Benz, vokiška vidutinės klasės prabangi mašina, why not, elegantiški dizainai, komfortas ir kokybė. Kalbu apie naujus modelius imtinai.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Gordon_Specter Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Simpsonai
 3. Palikimo šablonas; - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Adomaitis - Kokį laiko tarpą išbuvote firmoje: Nuo 2021.01.13 iki 2021.01.11 ( 30 dienų ) - Palikimo priežastis: Kaip galbūt pastebėjote pakeičiau žaidimo vartotoją dėl asmeninių priežąsčių, todėl darbo toliau netesiu. All in all dabar mechanikų įmonė stipri ir tvarkinga, sistemos įdomios nors ir nebuvau aktyvus jų dalyvis, tiek direktorius, tiek pavaduotojas esat supratingi žmonės ir suprantatt firmos interesus, malonu buvo pas jus dirbti, ačiū už praleistą laiką. - Ar norėsite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Ne.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Adomaitis • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Išeinant iš verslo interjero atrsiradau virš jo, nežinau ar tai pakartotina klaida, bet tai įvyko. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: https://imgur.com/a/Tyh7VNu
 5. My two cents on this Teko matyti šį serverį įvairiais jo vystymosi laikotarpiais ir dažniausiai atkeipiu dėmesį iš vizualines žaidimo permainas. Kadangi serveris perėjo ne tik sistemines, bet ir drąstiškas vizualines permainas, turiu kelis komentarus. Visų pirma mapp darbai, pastatai - tiek išorė, tiek interjieras yra iš tiesų stulbinami ir atitinkantys Red Country miestelių skalę, apart vienos menkos klaidos - panašu iki galo neišspresto mechanikų interjiero, kuris šiek tiek riboja darbo sklandumą. Pertekstūruoti pastatai nuostabiai prisidėjo prie bendros estetikos. Kelių atitvarai už miestelių ribų ir aplink išdėlioti medžiai sukūrė tikrai išskirtinę atmosferą, bent man tai primas kartas jaučiant tokią atmosferą Red Country miesteliuose ir tikrai malonu mayti darbų ištęstumą už reikiamų ribų. HUD, esu šiek tiek nusivylęs nauju sukūrtu logotipu žaidime, nors ir senas nebuvo geresnis, tačiau vizualiai naujas yra silpnas ir grafiškai prastai išspręstas. Data nors ir atskirai atrodo tvarkinga, bendram išdėstyme atrodo ne vietoje ir tai gadina bendrą HUD kompoziciją. Toliau mano nuomone tiek spidometras, tiek alkis, tiek ieškomumas įsikomponuoja labai gražiai ir yra gerai grafiškai išspręsti. Ačiū už šį atnaujinimą! Ir tikiu, kad daug kas susiriš su jo antra dalimi.
 6. Darbo sutarties šablonas - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Adomaitis - Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip. - Įrodymai, jog pervedėte tinkamą sumą: https://www.part.lt/perziura/d5fec140e9cef212623260d5c04dc232653.png
 7. Sukursiu šią temą, tiems, kurie man p.m. rašo dėl avatarų, t.t. Kainoraštis Avataras nuo 50k Parašas nuo 30k Priderinimas nuo 50k (Kainos dalinai surinktos iš patirties, sudėtingumo ir užsakymų būtent šiam serveryje dažnumo.) Užsisakyti galite arba komentare išdėstę tikslaiai ko norit arba žinute į pm, jei bus laisvos vietos. Pavyzdžių nemanau, jog reikia, kas užsisakinėja, tas jau manau žino mano darbų kokybę. - Mantas.
 8. Jis nėra toli gražu išbaigtas kiek Pofkos, bet man užėjo noras sukūrt kažką, ko dar neesu bandęs.
 9. Sveiki, taigi įvyko antras Greenside.lt dainavimo konkursas, ta proga skelbiu šio linksmo renginio vaizdo įrašą! 1 vieta (3000 kreditų) - Mc_Di (Jessy_Anishwilly) 2 vieta (2000 kreditų) - Mc_Olandas (Skrajojantis_Olandas) 3 vieta (1500 kreditų) - Refflex_White Ačiū dalyviams ir mano kolegoms už nuostabų renginį, lauksim visų kitą kartą sugrįžtant!
 10. Sveiki, taigi turime laimėtojus, antro Greenside.lt dainavimo konkurso laimėtojai: 1 vieta (3000 kreditų) - Mc_Di (Jessy_Anishwilly) 2 vieta (2000 kreditų) - Mc_Olandas (Skrajojantis_Olandas) 3 vieta (1500 kreditų) - Refflex_White Ačiū dalyviams ir mano kolegoms už nuostabų renginį, lauksim visų kitą kartą sugrįžtant!
 11. Registracijos laikas baigės, gero renginio! (po šio pranešimo registracijos nebegalioja)
 12. Sveiki, skelbiu konkurso dalyvių sąrašą. 1. Marius_Mallboro 2. Sit_Down 3. Mantas_Dzonson 4. Domantas_Slaps 5. Lukas_Morreto 6. Mc_Olandas (Skrajojantis_Olandas) 7. Jeremy_Santos 8. Raima_Bandit 9. Reffex_White 10. Mc_Di 11. Derrick_West 12. Elena_Pavaruoti 13. Žukas 14. Kadetas_Kappa 15. Garen_molotkow 16. Henrikaso_Drift 17. Arnas_Classic 18. Ignas_Power 19. Aka Gang 20. Donatas_Tusinukas 21. Iuhan_Ksip 22. Pukuotas_Meskinas 23. Gvidas_Zemaitis Jei kam nepatogu jų vieta eilėje, parašykit man A.Ž. Registruotis visdar galima iki 19:00, tiesiog būsite pridėti į sąrašą.
 13. Sveiki, konkurso laikas perkeltas 2 valandom į priekį (2017.02.03 19:00), dėl tam tikrų priežąsčių, ačiū už supratimą. Registruojamės!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.