Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Idėja 0.1.5.6 Mašinų savininkams

Forest_Tea

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Forest_Tea 


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano manymu galite padaryti daleiskim kad eitu mašiną pirkt išsimokėtinai , nes ir tikrovėje eina pirkt mašinas išsimokėtinai , tai mano manymu galite padaryti ir iš pačio mašinų salono ir iš pačio savininko kad dalim , daleiskim pirkdamas mašina pvz : tos mašinos savininkas sutinka ir tu tiesiog nueini i banka ir pervedi tuos pinigus , tas pats ir iš mašinų salono pirkdamas galėtum tam tikrą dalį pervest kiek šiuo metu turi rankose ar tai uždirbęs.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na mano manymu padėtų naujokams isigyt brangesnes mašinas serverio.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Tiesiog atsiras tokių kurie specialiai nemokės, nors ir eis pinigai į minusą, tačiau sugalvos išeičių.

Naujokai iki 1.500 xp gali pirkti mašinas , bet yra klaida , nes kaip ateini i serverį ir per kokias 4h jau turi car ? tai čia nesąmonė reik padaryt kad tik nuo 1.500 xp gali pirkti mašiną mano tokia nuomonė nes jei šitą idėją įgivendint.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nes nesamonė būtų, ateitų naujokai prisiimtų mašinų ir nebeloštų. Koks tikslas?

Taigi aš neturėjau galvoje kad vos tik atėjęs naujokas jau pirks brangią mašiną , aš turėjau galvoje kad nenaujokas pvz nuo 10k patirties taškų , nes naujokas tai jis prisiims mašinų ir nemokės , taip tu gerai pasakei , bet kaip ir minėjau nuo 10k patirties taškų galėtų isigyt mašiną.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D galima varkes būtų sukti su mašinom emi infernus nemokamai, parduodi uz normalia kaina :DD tikrai už

Arba tiesiog reiktu kaip perki masina pvz  ji kainuoja 100k tu turėtum sumokėti kokius 50-60k o likusius dalimis atiduotum ir tada jau nieko gero nesuveiktum..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Padaryti, kad išsimokėtinai mašiną pirkti galėtų tik žaidėjas nuo 10k xp. Perkant mašiną padidėtų 10-30proc jos kainos. Perkant galėtų nusistayti per kiek laiko gražins skolą. Pvž jai per savaitę tai 20proc daugiau, jai per dvi savaites 30proc daugiau ir t.t, o jai 3-5 dienas tik 10proc padidėtų jos kainos. Nusipirkus mašiną išsimokėtinai nebūtų jos galima parduoti atiduoti, nebent padaryt taip, kad pardavus mašiną reikėtų mokėt tam kuris pirko ir toliau tuos mokesčius už ją, tad perkant mašiną rašytų ar jinai pirkta išsimokėtinai ar ne, kokiam laikui, kiek ten atsiskaityt mokesčių ir pan.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Padaryti, kad išsimokėtinai mašiną pirkti galėtų tik žaidėjas nuo 10k xp. Perkant mašiną padidėtų 10-30proc jos kainos. Perkant galėtų nusistayti per kiek laiko gražins skolą. Pvž jai per savaitę tai 20proc daugiau, jai per dvi savaites 30proc daugiau ir t.t, o jai 3-5 dienas tik 10proc padidėtų jos kainos. Nusipirkus mašiną išsimokėtinai nebūtų jos galima parduoti atiduoti, nebent padaryt taip, kad pardavus mašiną reikėtų mokėt tam kuris pirko ir toliau tuos mokesčius už ją, tad perkant mašiną rašytų ar jinai pirkta išsimokėtinai ar ne, kokiam laikui, kiek ten atsiskaityt mokesčių ir pan.

Taip tikrai sutinku su tavimi ! , kaip ir minejau kad naujokas turintis 0 xp negales tureti bei pirkti masinos isimoketinai , tik nuo 10k xp

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Padaryti, kad išsimokėtinai mašiną pirkti galėtų tik žaidėjas nuo 10k xp. Perkant mašiną padidėtų 10-30proc jos kainos. Perkant galėtų nusistayti per kiek laiko gražins skolą. Pvž jai per savaitę tai 20proc daugiau, jai per dvi savaites 30proc daugiau ir t.t, o jai 3-5 dienas tik 10proc padidėtų jos kainos. Nusipirkus mašiną išsimokėtinai nebūtų jos galima parduoti atiduoti, nebent padaryt taip, kad pardavus mašiną reikėtų mokėt tam kuris pirko ir toliau tuos mokesčius už ją, tad perkant mašiną rašytų ar jinai pirkta išsimokėtinai ar ne, kokiam laikui, kiek ten atsiskaityt mokesčių ir pan.

Būtent tą ir norėjau pasakyt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.