Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Emigruoju Rowan Adkinson

Rowan Adkinson

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui: Rowan_Adkinson


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2015/12/21  23:00


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 7 metus


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Pasiulė draugai per kitus projektus


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Labai patiko komandos visos, valdzia, bei žmonių kiekis bei žmonių darbo eiga


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Lebai lengva buvo.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Darbus teko dirbti tai visus su bepakvietimo įskyrus ukininkus tiesa sakant patiko labiausiai darbas medkirciai nes ten manau daugiausiai veiklos, o kiti man nelabai patiko nes labai maža suma gali uzdirbti


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :  Ne nes tiesa sakant man padėjo serverio administratoriai


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Taip, tikrai jos dažnokai prireikė


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nekarta buvau


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip tai visur pakanka tik reiketų dar prie ligonines pridėt, nes reik bėgti pesčiomis, nes nėra jokio nuomuojamo transporto


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudoju.   Nevisalaika suteike reikiama pagalba dažniausiai ignoruoja


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Tikrai teko sureguoja nevisos labai greit taxi pvz isvis nereguoja beveik


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Tikrai mano nuožiura


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Stiprinti administracijos darba daryti atnaujinimus eventus visokius įdomios veiklas serverio


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.