Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Dingo mašina

Eris_Balex

Rekomenduojamas pranešimas

Anketa :


  • Jūsų Vardas_Pavardė : Eris_Balex
  • Kokios pagalbos jums reikia : Reikia kompensacijos už prarastą transporto priemonę
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Po serverio restarto, kiek aš bent supratau jis buvo, nes serveris buvo išjungtas, man prisijungus į serverį pasirodo nėra mano mašinos Elegant. Tai sužinojau parašęs komandą /transportas ir gavęs pranešimą, jog aš neturiu jokios transporto priemonės. Nuotraukos tai įrodančios, jog turėjau mašina pateikti negaliu, nes jos nepasidariau, nes negalvojau, kad ji gali dingti, na o įrodymo, jog jos šiuo metu tikrai neturiu patys pamatysite per serverio failus. Tad norėčiau mašinos atgauti arba bent šiokios, tokios kompensacijos, nes esu naujas žaidėjas čia ir kiekvienas euras yra man svarbus,o šią mašiną pirkau naują ir dar spėjau pravaryti techninę apžiūrą, bei užsiregistruoti, kur taip pat pinigų nuskaičiavo iš manęs. Būčiau dėkingas, jeigu padėtumėte.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Problema gali būti tame, jog restarto metu neatsijungėte kaip buvo liepta.

Rokai, aš net žaidime dar nebuvau tuo metu. Tik atėjau į žaidimą, kai žaidėjai jau jungėsi ir buvo prisijungia apie 10 žaidėjų, tai tikrai nebus tame problema..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Problema gali būti tame, jog restarto metu neatsijungėte kaip buvo liepta.

Atsiprašau, kai rašau /transportas man rašo, jog neturiu mašinos, bet nuvykęs į garažą tr. priemonių, rodo mano mašiną, tai, nereikia man kompensacijų, tiesiog gal čia kažkoks bugas, kurį derėtų sutvarkyti..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Problema gali būti tame, jog restarto metu neatsijungėte kaip buvo liepta.

Atsiprašau dar kartą, bet vėl nuėjęs į garažą pasirinkau savo elegant ir atsiradau lauke be mašinos, bandžiau vėl įeit į garažą ir jau rašo, jog neturiu mašinos.. Žodžiu, praradau mašiną, būtų malonu šioke, tokia kompensacija, jeigu jos negausiu, tai labai neliūdėsiu, nes pinigai uždirbami, tik nemaloni patirtis dėl šio incidento man ir tiek. Ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.