Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Domas_Bradley

Domas_Bradley

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Domas_Bradley

*Jūsų Vardas realybėje : Domas

*Jūsų amžius :  15

*Miestas iš kurio esate : Alytus

*Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype: ltrotasas. Jei ko reik daugiau, AŽ :)

*Jūsų charakterio bruožai : Esu cholerikas. Mano daug emocijų priklauso nuo kitų žmonių. Kartais galima pagalvoti, kad esu belekaip draugiškas žmogus, kita karta egoistas, savanaudis. Šiaip esu darbštus, mokausi neblogai, turiu motyvacijos sportuot. Net ir turėdamas kažkokias pareigas stengisuosi būti su visais lygus ir nevaidinti "kieto", "marozo" ar dar kažko kito.

*Jūsų pomėgiai : Didžiausias pomėgis tai krepšinis. Jau užsiimu juo 4-5 metai, skiriu tam daug laiko. Treniruojuosi tiek treniruotėse, tiek lauke ar šiaip kur nors salėje. Turiu su tuo nemažai tikslų, o kaip bus tai jau pamatysim. "Kaip Dievas duos". Domina ir programavimas IT. Savarnkiškai pats jau ilga laika dirbu su Sony Vegas programa, su PS pirmos savaitės. Moku koduoti ir su visiems gerai žinoma SAMP'o serverių programa Pawno ir daug kitų.

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Krepšinis

*Ar turite merginą/vaikiną? : Šiuo metu ne.

*Ar turite brolių arba seserų?  : Turiu viena brolį.

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Turiu, šunį. Septynerių metų šnaucerį. Ji yra vidutinio dydžio (Mitelšnauceris). Nors jau sensta mano patelė bet visitiek yra visada linksma, loja ant visų kas pasitaiko. Visada ieško "pripyskių". Kuomet nebūna nuotaikos dažnai gali sulaukti paramos iš jo, prieina, priremia galva prie tavęs. Neleidžia būti vienam. :)

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Iš seno žaisto Samp'o serverio daug kas čia persikelė, aš taip pat sužinojęs.

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Kažka pasiekti krepšinyje arba IT. Krepšinyje nebūtinai tiksliai būti žaidėjų, bet domina ir tokie dalykai kaip teisėjavimas, trenerio darbas ir kitka. O IT manau galėčiau daug pasiekti, nes šiaip puikiai suprantu kompiterio dauguma funkcijų, puikiai suprantu tiksliuosius mokslus (Matematika, fizika, chemija).

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Pradžioje susipažinti, įgauti reputacijos, o su laiku galbūt ir užiimti kokias nors pareigas.

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Kadangi žaidžiu pirma diena, kažko ypatingo dar neįvyko.

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] 62da1a9326d213cb1e05078ba0152cfa158.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Domai malonu susipažinti sėkmės tau žaidime.

 

 

ŽAidėjas gauan vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Rytis'Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.