Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Marko_Escobar (BarkoNaronas)

Ethan_Taylor

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :

Ethan_Taylor

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume :

Marko_Escobar (narkobaronas) tšš nieko nesakykit :wub: 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?:

Taigi esu nepatenkintas DP, nes buvau įrašytas į NDS ir nežinau už ką ! Kur įrodymai? man reik ju !

NarkoBaronnnnn

KS:GO era prasideda mažuti  :wub: 

Čia Etha #2016 su pagarba Narko

 • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

2b1710499e17b7959d2c9b61778a7dce78.png

 

A turi insaut? ar nebestumdai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

giphy.gif

Negana, jog leidau likti (arba priimiau) firmoje po direktoriaus nušalinimo, negana visiems aktyviems darbuotojams rangus sukėliau, tai jau reiktų turėti šiek tiek dėkingumo ir darbuotis normaliai. Išmečiau iš firmos nes tyčia į mane su taksi transportu rėžeisi (kaip po to ir kiti žmonės tvirtino jog dažnai taip elgiesi), tai be visa to man nuvažiavus - šaudeisi į mane (neieškosim dabar dar kokiais ginklais). Žinodamas už mane geriau savo paties nusižengimus,dar man drįsti papeikimą rašyti?

 

Lauksiu rytoj taves keliais einančio mano raudonu kilimu DP kabinete teamspeake dėkojančio, jog esi tik nds, ir tik už vieną priežąstį, kuomet esi vertas ir akmeninio už savo klaidų nepripažinimą, melavimą savininkams dp ir visuomenei, dp papeikimą ir nepasitikėjimą prižiūrėtojo sprendimu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

giphy.gif

Negana, jog leidau likti (arba priimiau) firmoje po direktoriaus nušalinimo, negana visiems aktyviems darbuotojams rangus sukėliau, tai jau reiktų turėti šiek tiek dėkingumo ir darbuotis normaliai. Išmečiau iš firmos nes tyčia į mane su taksi transportu rėžeisi (kaip po to ir kiti žmonės tvirtino jog dažnai taip elgiesi), tai be visa to man nuvažiavus - šaudeisi į mane (neieškosim dabar dar kokiais ginklais). Žinodamas už mane geriau savo paties nusižengimus,dar man drįsti papeikimą rašyti?

 

Lauksiu rytoj taves keliais einančio mano raudonu kilimu DP kabinete teamspeake dėkojančio, jog esi tik nds, ir tik už vieną priežąstį, kuomet esi vertas ir akmeninio už savo klaidų nepripažinimą, melavimą savininkams dp ir visuomenei, dp papeikimą ir nepasitikėjimą prižiūrėtojo sprendimu. 

 

Nu nu a kur įrodymai, kad kažka šaudžiau?

Aš irgi daug ką galiu sakyti bet reik įrodymu :)

Aš nežinau gal tu nori iš manes pasipelnyti?

150k man centai bet vistiek pinigai yra pinigai :)

Jeigu jau esu įdetas tai nors įrodymus reikia tureti !

Jo buvau aktyvus dirbau sažiningai gavau ta ranga dekingas bet, kad išmetei iš darbo su priežastim NDS tai čia tikrai lempa

Beje jeigu nežiurejei mano pingas buvo pakiles :/ :D

Jeigu turi įrodymus del ko aš NDS, sumoku dvigubai tai bus 

300k ir išeinu iš projekto. 

Jeigu neturi ištrini iš NDS ! Ok? aišku ne tau nepaeis, tu nesutiksi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prižiūrėtojas nebus baudžiamas,

Marius turi teisę įtraukti žaidėjus į savo juodus sąrašus be jokių įrodymų, nes juo pasitikime ir žinome, jog už nieką žaidėjai ten neatsiduria.

Už tokius papeikimus nusipelnei griežtesnės bausmės. Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.