Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Sweat_Extazy

Sweat_Extazy

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Sweat_Extazy

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2015-05-23

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ 6-5 metus su pertraukom.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Girdejau kai drift servuose apie šį servery kalbejo kad net yra geresnis uz Lietuvos geriause serva kabutese. Tj sugalvojau ateit pamegint pats pamegines pazaist pakveciau ir keleta draugu prisijunkt y sį servery ir jie tikrai nesigailejo.

​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : del funkciju ir finansiniu dalyku kad yra sunku uzdirpt.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Misijos tikrai nebuvo lengvos bet nebuvo ir sunkios tiksliau pasakius misijos kjp tik geros.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Gaisrininkas :) ir pelingiausias is tu darbu katrus dirbau. O nuobodziauji tj UAB valytojai.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Aš paprašiau pagalbos kad nuvestu.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ kj buvau naujokas taip naudojau. O dabar net kartais pamirstu kas tas gps

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : daug kartu nes jiems nerupi kas nuveža y jail arbe bauda israso o jei rasai papeikima taij tuoj ožiu vadina.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : mano nuomonei galetu but dar mopedai. Bet seip užtenka.

​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Ne nenaudoju nes pats moku sau viska padet.

Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimus. : taip teko kviesti ne viena kart bet ir ne viena kart daugelis darbuotoju nesuregavo

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Taip man viskas čia aisku ir kokybiska.

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : duoti pradzei daugiau pinig ir kreditu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.