Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu David_Smith

Ponaitis_Evaldas

Rekomenduojamas pranešimas

 


DIREKTORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,


(2015.01.28)


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ponaitis_Evaldas


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : David_Smith


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Policijos.


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Na visų pirmą šis direktorius tikrai netinką savo postui kadangi jis nemoka suvaldyti firmos , jo darbuotojai išviso free starina , šaudo belekur net ir per treniruotę ar ką ten nesugebą direktorius ju suvaldyti na ne vienas žaidėjas skundžasi juom. na kurie turite irodymų meskite i pm.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Neprižiūri darbuotojų.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktorius : 


32b57c525e90fb8f25461c6c2388212b354.png


fa911f53b503d3fd823171197c509577295.png


8ec8389974a08197de04157b179dd84c87.png


acac369980a47aee2f5e9450c97143bb447.png


 


ce free star


342e8baa467e51a24a61ef1b050571f6110.png


 


free star


 


a944366c2e600f7b3b049a1b6f209717430.png


 


 


Paliko mašiną viduryje kelio ir čhatę matosi jog trefkė jiems nesugeba susirink savo mašinų , sunku /sunaikinti?


 


4b4db023ddba29bb6c941355266b074381.png


 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jie čia pas mus važiavo trugdyti mūsų treniruotės ir ruošimosi tiesiog direktorius daro nesamones turiu nuotrauka , kaip jis daro su savo šaika daro dm Ligoninėj iš niekur nieko....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ok. Matosi Shotgun tavo rankoje, tu į mus pradėjai šaudyti kai mes važiavome savo veiklos daryti, mes atsišaudėme, bandėme tave sulaikyti. Ligoninėje daro dm? masinis nusikaltėlių valymas 7 gaudomi ligoninėj, civilių nelietėm. Dėl Žudymas_Ruko - papeikimai darbuotojams skiltis, visko sužiūrėti nespėju, šiandien išmečiau daugiau kaip 10 darbuotojų, dar 10 ar daugiau buvo įspėti už savo veiksmus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ok. Matosi Shotgun tavo rankoje, tu į mus pradėjai šaudyti kai mes važiavome savo veiklos daryti, mes atsišaudėme, bandėme tave sulaikyti. Ligoninėje daro dm? masinis nusikaltėlių valymas 7 gaudomi ligoninėj, civilių nelietėm. Dėl Žudymas_Ruko - papeikimai darbuotojams skiltis, visko sužiūrėti nespėju, šiandien išmečiau daugiau kaip 10 darbuotojų, dar 10 ar daugiau buvo įspėti už savo veiksmus.

Laukiu įrodymu :DD tu melagi melagi aš net nesu beveik i nieka šaudęs tik apsigynęs , nes taisyklės man draudžia nes aš darbą irgi turiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laukiu įrodymu :DD tu melagi melagi aš net nesu beveik i nieka šaudęs tik apsigynęs , nes taisyklės man draudžia nes aš darbą irgi turiu.

 

Šiaip su ginklu sklaidaisi? Ok.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matthew - pasiskaityk komentavimo taisykles. Komentuoti galima tik tiems, kurie yra temos autoriai, kaltinamajam, ir įrodymus turintiems (kurie galėtų paneigti ar pagrįsti įtariamojo kaltę)

 

Pats papeikimas - neapibrėžtas. Kaltini tik darbuotojus su nuotraukomis iš konteksto. Direktorius visiškai privalo atsakyti už savo komandos veiksmus - tą jis komentare ir atlieka.

Tačiau esu nepatenkintas dėl daug pasikartojančių skundų dėl PD direktoriaus. Kasdien, nuo ryto iki vakaro. Bloga komanda, blogas direktorius... Nežinau net ką daryti. O gal direktorių pamotyvuotų įspėjimas? Kalbuosi apie tai su mTevu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.