Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Edgaras_Mix užtildė Paska_Mario, Tadas_Chill,

Edgaras_Mix.

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : E`M

2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Paska_Mario, Tadas_Chill,

3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas :  /vc '' duxinasi'' izeidimai/keiksmai

4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą :

b6b2f25ee5a26a58718e95d189e24884753.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kur čia įžeidimai? Konkrečiai nepasakiau kas toks, tik pasiteiravau ar čia tu kad duxina? Nelabai konkretišką išsakytas teiginys.

 

P.S Tai nėra cenzūra forume tai nereiškia kaip įžeidinėjimas. P.S Tam kuris nieko nežino: http://zodynas.kriu.lt/zodis/duchinti

 

Dėl manęs neturėtu būti priimta anketa. O įžeidinėjimai neturi nieko bendro, nes duchinti nėra įžeidinėjimas, o pasitikslinau kaip čia yra, nes aš esu daržalinokas tai nelabai supratau ant ko sako.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kur čia įžeidimai? Konkrečiai nepasakiau kas toks, tik pasiteiravau ar čia tu kad duxina? Nelabai konkretišką išsakytas teiginys.

 

P.S Tai nėra cenzūra forume tai nereiškia kaip įžeidinėjimas. P.S Tam kuris nieko nežino: http://zodynas.kriu.lt/zodis/duchinti

 

Dėl manęs neturėtu būti priimta anketa.

Gerai nereikia lysti kur nereikia, kapojaties ten amzinai po to bando issimazint, kad nesikoliojo t.t. sedek ramus dabar ok?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai nereikia lysti kur nereikia, kapojaties ten amzinai po to bando issimazint, kad nesikoliojo t.t. sedek ramus dabar ok?

 

Nesedėsiu iki tol, kol nebūsi tinkamai nubaustas, su manim pyktis nederėtu, dar tol kol nesu kaltas, nebent tai pripažins pati pagr.administracija, nes aš žinau kad dabartinė valdžia yra labai korumpuota. Nekalbant apie pagr.administratorius

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesedėsiu iki tol, kol nebūsi tinkamai nubaustas, su manim pyktis nederėtu, dar tol kol nesu kaltas, nebent tai pripažins pati pagr.administracija, nes aš žinau kad dabartinė valdžia yra labai korumpuota. Nekalbant apie pagr.administratorius

Gerai tu korumpuotojau visi elgiasi pagal taisykles o jei tu ten prisiklausai pienburniu nesamoniu ir sneki cia nesamones tai tavo reikalas iki. Laukiam priziuretoju nuomones ir tiek. '' duxina'' yra keiksmazodis visu pirmu ir jo /vc chate isvis neturetu buti pradekim nuo to.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.