Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Menian_Fierro užblokavo Wiggle_Dream

Menian_Fierro

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Menian_Fierro


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Wiggle_Dream


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas ( Nitro Control arba ALT spaudinėjo vienas iš jų )


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 


 



 


VIDEO KAIP AŠ PATS VAŽIAVAU Į TĄ KALNĄ IR GREITIS KAIP MATOT YRA ŽYMIAI MAŽESNIS


 



Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Menian_Fierro

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Wiggle_Dream

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas ( Nitro Control arba ALT spaudinėjo vienas iš jų )

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

 

 

VIDEO KAIP AŠ PATS VAŽIAVAU Į TĄ KALNĄ IR GREITIS KAIP MATOT YRA ŽYMIAI MAŽESNIS

 

 

Sveikas, atsiprašau kad komentuoju, bet sakau aš jį senai pažįstu ir nemanau kad jis čytins, koks jam reikalas žaist su (nitro control ar čytais)? pavarot jūs... pasižėk pirmame video yra jis nėra pilnai sustojęs, o tu sustojai bei atsitrenkei  tai čia logiškai kad tokio greičiau nepagausi kiek jis pagavo, ir nemanau kad čia kažkoks čytinimas... pastebėjau kas norit tas baninat, kiek žinau kad jis esa nusipirkęs kompą nauja, tai nereiškia kad jis kažką naudoja... Pats kiek žinau aš jį nei ant vieno serverio čytų ar lengvinančių programų nenaudoja, tai nesireiškia kad jo čia kažkodėl nemėgstat kiek žinau jo situacija, tai nesireiškia turit prikibt prie bet kokio dalyko ir baninti free. ir aišku klausimas kodėl čia aš jį ginu? DĖL TO KAD SENAI PAŽĮSTU IR JIS TIKRAI GALIU PATVIRTINTI KAD JIS NIEKO NENAUDOJA, bei mano kolega.... 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą, už:

Bereikšmį pranešimą

Redaguota Velnelis_Camel

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Menian_Fierro

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Wiggle_Dream

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas ( Nitro Control arba ALT spaudinėjo vienas iš jų )

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

 

 

VIDEO KAIP AŠ PATS VAŽIAVAU Į TĄ KALNĄ IR GREITIS KAIP MATOT YRA ŽYMIAI MAŽESNIS

 

 

Nežinau ar aš čia galiu komentuoti, bet jei negaliu nepykit. Bet jei kalbant apie "mano čytinima'' matos per video kaip mano kodega ipuolė ir prarado greiti. Aš už jo galo važiavau ir taip pradėjau ji vytis tik dėl to jog jis ipuolė, o aš ne. http://www.part.lt/img/3f6d8bba9863e0b8f22bf18ce594c73260.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.