Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[1.5.7] Naują Gauja Serveriui

21 Hooni

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saras_Gurry


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kai prisijungiau į ši projektą pamačiau kad yra kaip oficialios gaujos bet gaila kad tik dvi aišku gali būt kad kitiem tinka dvi gaujos bet man tai kažkaip nuobodokai tai butu gal visai neprošali pasiulyt sukurt naują gaują pavyzdžiui duot šansa pasirodyt žaliukam , violetinukam , bei Nangam , aišku pavadinimai gaujų neturi būt ten Ballasai , Grovai , Nang Boys , tiesiog nuobodu butu visai įdomu sukurt kažkoki pavadinima panašiai kaip tokius - Wild Griffins , Italian Horders , Japanese Icebergs , East Side Purpz  ir panašiai aišku gali kurt pavadinimus patis kurėjai .


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog pagal mane padarytu daugiau veiksmo , bei aktyvumo , bei atsirastu daugiau nariu kurie eitu į gaujas , nes pagal mane gaujos yra viena iš reikalingiausiu dalyku žaidime tad atsispindėtu daugiau nusikalstomos veikloso , bei atranku , ir veiksmo .


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu turbūt nepastebėjai kokia situacija yra su dabartinėm gaujom, du lyderiai ilgai neišsilaiko, dažnai keičiasi, o kai renka vieną iš dviejų lyderių niekas nepildo, o tu nori dar trečią gaują padaryt :D gg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.