Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[T'Sandisk] Medžiakirčiai pirmasis darbelis šiam serveriui.

Tony_Sandisk

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Tony_Sandisk


2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui : 4 val.


3. Jūsų kontaktiniai duomenys : Jeigu reikės į A.Ž


4. Šioks toks komentaras apie darbą : Sekėsi gan neblogai pagaliau sužinojau savo norimo objekto ID. Jeigu nepatiks tai čia nieko tokio skirsiu šio darbelio patobulinimui maždaug 1 mėnesį tai teks labiau pasistengti.


5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) DqoLRWD.jpg Fzl9h4M.jpg FnvD8hK.jpg ipmT0nC.jpg otuw5k2.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepyk, bet man dabartinė labiau orginalesnė ir labiau prie širdies, aišku įvertinus Tavo darbelį tai gan visai neblogas. Bet kaip ir pareiškiau, kad dabartinė labiau orginalesnė.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Nepyk, bet man dabartinė labiau orginalesnė ir labiau prie širdies, aišku įvertinus Tavo darbelį tai gan visai neblogas. Bet kaip ir pareiškiau, kad dabartinė labiau orginalesnė

Na jeigu dar nesupratai tai norėjau medžiakirčiams padaryti ką nors šiuolaikiško kažką naujesnio bet vistiek ačiū už nuomonę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galiu pasakyti viena dalyka,prieš darant mapp darba reikia pagalvoti kaip jis atrodys matau kad labai mažai dirbai prie mapp darbo,pats objektas ant kurio stovi mašinos jis yra bugintas pakeist reikia,medkirčiai tikrai netūres ofise stalus kurios tu uždejes esi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galiu pasakyti viena dalyka,prieš darant mapp darba reikia pagalvoti kaip jis atrodys matau kad labai mažai dirbai prie mapp darbo,pats objektas ant kurio stovi mašinos jis yra bugintas pakeist reikia,medkirčiai tikrai netūres ofise stalus kurios tu uždejes esi

Nu tai gerai del to ofiso medkirciu gi ten stalai lovos ir fotelis pastatyti del grozio ir beje as visai nesitikiu kad sita darba galetu ikelt ir dar kaip jau minejau sio darbo patobulinimui skirsiu 1 menesi tai taip kad po patobulinimu jis bus daug grazesnis nes dabartinio stovio darbelis tai tik viso to pradzia kitaip sakant BETA versija.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nieko gero gero ir tos linijos jos senos yra geresniu jug, man atrodo su MTA mapinai.Palinkėsiu tik sekmės kituose darbuose. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nieko gero gero ir tos linijos jos senos yra geresniu jug, man atrodo su MTA mapinai.Palinkėsiu tik sekmės kituose darbuose. :)

Mapinta ne su mta o su map construction bet vistiek aciu uz nuomone manau su darbeliu teks labiau pasistengti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai , kadangi tikrai patinka vertinti tokius dalykus kaip MAPP darbus , pasakysiu aš tau ,kad kažką tu čia vadini šiuolaikiško ,bet pagalvok kur yra tokia aikštelė transportui? Nepagalvojei ,kad bus sumaištis išvažiuojant iš šios aikštelės? Tie fotelei stalai irgi nelabai į temą , bet kitą kartą pasistenk darbą pateikti vaizdinę medžiaga , tada bus vaizdingiau ir susidarysime kitą vaizdą , o dabar ką matome tą ir vertiname.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reiketu daugiau augalijos, galbut pridek kokiu tai sviestuvu, galbut dar koki zenkla kad isiskirtu si vieta, arba kokiu objektu butent su medziu kirtimu susijusiu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šis map darbas yra visiška nesąmonė ir visiškas logikos trūkumas... Kur tu apskritai matei, kad vidurį miško būtų įrengta aikštelė ten dirbantiems medkirčiams ? ( Gerai čia nėra real gyvenimas, bet ir nėra visiškai lempinių strategijų paremtas žaidimas ), dauguma sistemu yra paremta realybe tad ir map darbai yra atlikti, kaip tik panašei tokiu principu... Jokių durų ar stalų, ofisų vidurį miško nebūna... Vieta malkoms kurią kuria patys medkirčiai, vieta pervežti malkas užsakovui ir viskas ko daugiau reikia... Nepyk už kritiką, bet jei mapini tai bent daryk kažką logiško ir nereikės mėnesį knistis prie darbų kurie net to neverti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man nepatiko tą aikštelė, grynai atrodo tik įdėtas kažkoks pastatas ir sustatytos mašinos, nelabai moku paaiškinti :D man asmeniškai nepatiko.

Man pačiam nepatiko mano darbelis reikėtų truputį patobulinti. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Darbas paprastas, bet savotiškai gražus siūlyčiau patobilinti aikštele ir jo aplinka.

Ačiū už nuomonę bet man asmeniškai kaip ir minėjau pačiam darbelis nepatiko :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

" Temos rakinamos paprašius temų autoriams, ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.