Minde_Johnson

Narys

Minde_Johnson

Narys
 • ID

  966
 • Turinio skaičius

  261
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Minde_Johnson paskutinį kartą laimėjo Liepa 27 2017

Minde_Johnson turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

11.092 profilio peržiūros
 1. Sveiki! Norėčiau pasiūlymų ar šiaip kokių gerų žaidimų kuriuos žinote iš savo pusės. Tiesiog kai randu laisvo laiko, kartais noriu pailsėti, atsipūsti nuo kasdienybės, o kaip žinia - tai vienas laisvalaikio praleidimo būdų. P,s siūlykit tai ką patys žaidžiat arba norėtumėte pažaisti, bet kompiuteris pagal jūsų parametrus to nepavelka. Ačiū. Turimi žaidimai: 872407acb618524ae904bf2f6150a381186.png

 2.  

  labuka... :wub: 

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Red_Mamba

   Red_Mamba

   Kol kas neblogai, o kaip Tau pačiam? :D

  3. Minde_Johnson

   Minde_Johnson

   Visai neblogai ;) ... Šiuo metu dirbu, mokaus, teises po truputį laikau ir žodžiu laisvo laiko praktiškai net ir neturiu, viskas suskaičiuota :unsure:. Kas serveryje įdomaus? Buvau kažkada prisijungęs, tai admiral netyčia savo susprogdinau ir nuo to laiko supratau, kad sunkūs laikai atėjo... :D

  4. Red_Mamba

   Red_Mamba

   Serveryje niekas nepasikeitę, viskas kaip ir seniau. Tik kaip ir Tu minėjai tai jo, trupūtį sunkesni laikai atėjo, buvo toks update'as po kurio transporto remonto kainos padidėjo, pvz.: seniau visų turginių remontas kainuodavo 1500 serverio valiutos, dabar kokios sabrės 5000. Viskas kaip ir Lietuvoje brangsta. Na, o Tau norėčiau palinkėti sėkmės moksluose, teisių laikyme, bei žinoma gyvenime! ;)

 3. [KONKURSAS] Praturtėk!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Johnson 2. Ar esate pilnai nusiteikęs laimėti?: Aš esu nusiteikęs ne tik laimėti, bet pralaimėti. 3. Ką veiksite su laimėtu prizu?: Sąžiningai sakant tai investuosiu į kokį nors pelningą verslą, padvigubinsiu ar net patrigubinsiu laimėjimą. 4. Data kada užpildėte anketą: 2017/08/08 13:17
 4. Esi naujokas ir nežinai kokį darbą rinktis? 

  Tuomet rekomenduoju pažiūrėti šį vaizdo įrašą!

   

 5. Labai ačiū tau už šią itin punktualią ir įkvepiančią nuomonę! Man tai be galo džiugu girdėti ar skaityti . Nuoširdžiai tariant vien dėl tokių komentarų ir atsiliepimų aš esu tik dar labiau stumiamas tolyn, į priekį kad tobulėčiau. Tikiuosi, kad su laiku darysis tik dar įdomiau, tačiau kad pastoviai kelčiau video - reikia turėti laiko, o aš jo turiu tikrai ne itin daug. Kuriu kada galiu ir tik savo malonumui, o tai manau ir yra svarbiausia. Muzikos foną aš pritaikiau specialiai tam tikroms vietoms, tuo metu kai nekalbu - garsas didesnis, kai kalbu - mažesnis. Man tai pasirodė gan gera idėja, kad vietomis kuomet veiksmas vyksta ir epizodai eina vienas po kito be jokio kito įgarsinimo, galima būtų pasiklausyti fone skambančios muzikos. Ačiū už nuomonę! Kiek galėsiu - tiek nesustosiu.
 6. Sveiki,

  ne už ilgo baigiasi mano interneto sutartis su tiekėjais. Naudojausi mezon paslaugomis. Interneto kokybe nebuvau itin patenkintas, tačiau ateinant į pabaigą mano sutarčiai, yra siūloma aukštesnės kokybės paslaugų tiekimas, už mėnesinį mokestį ir nežinau kaip daryti, ar visą tai pratęsti, ar keisti internetą sudarant naują sutartį su naujais tiekėjais, tačiau kokybiškesnį ir greitesnį. Galbūt kažkuris iš jūsų galite pasiūlyti kokybišką ir pastovų interneto planą už atitinkamą kainą? Ką patys naudojate? Siūlomas planas 10mb/s - 4€/mėn. miestas Panevėžys. 

  1. Minde_Johnson

   Minde_Johnson

   P.s sutarties terminas kurį siūlo mezon yra 2 metam!

  2. Egidijus_Frost

   Egidijus_Frost

   Siūlyčiau TELIA, bet nežinau kokios ten kainos. Pasižiūrėk ten tinklapyje jų, nes tikrai neblogai.

 7. Labai ačiū visiems už nuomones! Man tai tikrai daug reškia
 8. Na aš tai pat nepavadinčiau to karjera Realiai kuriu tik savo malonumui, tam kad tobulėčiau, o ne tam, kad iš to uždirbčiau ar velniškai baisiai išpopuliarėčiau. Taip, tai smagu išties kai tave įvertina, tačiau laikui bėgant tai turi ateiti savaime, o savinauda niekada neatneš nieko gero. Jeigu norime kažką gauti, turime kažką ir atiduoti, aš atiduodu save, tam kad įgyčiau daugiau patirties, toks mano tikslas. Ačiū už nuomonę
 9. Ačiū tau! Na nepasakyčiau kad labai ilgai, tačiau taip, kai tik rasdavau laiko - dirbdavau. Ačiū už nuomonę
 10. Labai tikiuosi kad jums patiks tai, o įvertinę ir pakomentavę šį video -  leisite man tobulėti. :)Šioje video pamokoje akcentuojami darbai be pakvietimo, minimos jų detalės ir dalinai pasakojama pristatomoji medžiaga kodėl vertėtų juose dirbti. Darbo įdėjau neslėpsiu tiek kiek pats galėjau, norėjau padaryti geriau - gavosi kaip gavosi. Laukiu komentarų. 

 11. Įpusėjom :D e927bfa114a858c6d512a9a1d5d9993b335.png

  1. Rodyti senesnius komentarus  6 daugiau
  2. Minde_Johnson

   Minde_Johnson

   @Minsk_Fernando na tavo video irgi nėra kažkuo tai labai išskirtiniai,  color correction, textas, cookie cutter ir dar keletas effectų :) Palauk kol saviškį pabaigsiu, na teda galėsi spręst kiek ten ko yra... Beto kaip tokio žanro video pats pamatysi, kad didelis effectų kiekis būtų net neskoninga. 

  3. Minsk_Fernando

   Minsk_Fernando

   labai noreciau editu dvikova sumest, numesk video be editu visiskai zalia, iseditinsiu per diena

  4. Minde_Johnson

   Minde_Johnson

   Neturiu tiek laiko, kad dalyvaučiau dvikovose. Darau savo malonumui, o plius ir tam darbui iki idealumo dar trūksta, dėl to ir nepostinu paskubomis. Turiu dar dvi išeigines, bet reikia dar ir teorija pasimokyt ir su draugais susitikt, o po to į darbą, tai tikrai neturiu laiko tokiems žaidimams kaip dvikovos :)