Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Sukūrti /prikabinti

Games_IQ

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvydas_Zena

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kadangi daugelis turi laptopu nešiojamų kompiuterių ir kitiems neina + prikabinti prie mašinos mechanikams.Tad būtu gerai kad sukūrtu visiems prieinama komanda /prikabinti mechanikams.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Pagerins mechaniku darba dirbs visi aktyvūs ir ant kelio mašinų nebus.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su tavimi, kartais turintys Laptopus be NumPad'o nukenčia žaidime, tačiau aš šią problemą išsisprendžiau nusipirkdamas NumPad'o papildomus mygtukus su USB jungtimi prie kompiuterio. Tą patį, jeigu negaila investuoti kelių euriukų į gaming setą patariu padaryti ir tau. Tai tikrai praverčia. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su tavimi, kartais turintys Laptopus be NumPad'o nukenčia žaidime, tačiau aš šią problemą išsisprendžiau nusipirkdamas NumPad'o papildomus mygtukus su USB jungtimi prie kompiuterio.

O tu galvoji dėl kažkokio žaidimo numpadus pirks? Nesvaikite turi būti du būdai ir + ir su komanda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nusipirkau ir man jokių problemų nėra. Jeigu nenori išleisti tų kelių eurų - teks kentėti, kol Aivaras šios problemos nesutvarkys ir nepavers tinkama naudoti žaidėjams be NumPad klaviatūrų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

SAMP KeyBinder :ph34r: Turetu padet.

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvydas_Zena
• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kadangi daugelis turi laptopu nešiojamų kompiuterių ir kitiems neina + prikabinti prie mašinos mechanikams.Tad būtu gerai kad sukūrtu visiems prieinama komanda /prikabinti mechanikams.
• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Pagerins mechaniku darba dirbs visi aktyvūs ir ant kelio mašinų nebus.
• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 
Redaguota Katum_Asas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.