Jump to content
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Pablo_Marcello

„ADMIN“ žaidėjas

 • 176

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Apie Pablo_Marcello

 • Gimtadienis Kovas 12

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 2. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 3. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 4. Jūsų V_P žaidime: pablo_marcello Ko sieksite GS serveryje 2022 metais? uzaugt Skaičius (nuo 1 iki 150): 13
 5. Anketa, Say something: sv dekui uz wersla
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: pablo_marcello Kokį iš šitų 40 prizų norėtumėte laimėti labiausiai?: mafijozo skribele nes priimtiniause man
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Pablo_Marcello 2. Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?: @Rose_Evans 3. Ar abu susipažinote su renginio informacija?: Taip. 4. Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Taip.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablo_Marcello Vadovo Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Arnas_Hazer pd pav Už ką šis vadovas yra peikiamas?: free begimas nuo pd, pradejo saudyti visiskai be priezasties nors vaziavau atsiimti sunkiai uzdirbtos algos i vyriausybe. Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas: https://streamable.com/rf8pmn
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pablo_Marcello • Jūsų pasirinktas skaičius(1-100): 96
 10. REGISTRACIJOS ŠABLONAS; 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pablo_Marcello 2. Jūsų komandos nario Vardas_Pavardė: @Rose_Evans 3. Jūsų komandos pavadinimas: Dantuku Fejos 4. Ar susipažinote su renginio taisyklėmis ir pažadate jų laikytis: Taip.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: pablo_marcello Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): pikst pokst

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2022 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.