Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

EMIGRUOJU Gedvydas_Snoop

Gedvydas_Snoop

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Gedvydas_Snoop


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Serveryje zaidziu nuo 2016/03/01


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Sampa losiu 2 metus o si serveri pradejau neseniai


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : As si serveri suzinojau is Cleme_Tean paziurejas jo video susidomejau suo serveriu ir pradejau zaisti


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sio serverio zaidejai labai mandagus adminai patys geriausi labai idomus darbai kitoks mapas nei kituose serveriose.


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Taip ivykdziau visus jie buvo gan idomus lengvi ir gerai suprantami.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :Dirbau siuksleveziu medkirciu picerinku gaisrinku ukininku dabar dirbu picerininku pelningiausias darbas atrodo buvo fermeriai nuobodziausias buvo gaisrininkai arba siukleveziai nes jie buvo pradiniai darbai o idomiausi ukininkai arba picerininkai man jie lygiai idomus.


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :Ne nes kaip neturi gps parasai /gps ir rodo kur yra elektronikos parduotuve.


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :Kartais panaudoju ne taip kaip seniau kekviena karta naudodavau ji.


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Taip esu kelis kartus.


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakanka tik kai kiti zaidejai juos palieka belenkur reikia laukti kol atsiras naujos transporto priemones


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Taip naudoju labai daznai nes jie visalaik padeda isspresti menkniekius.


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip naudoju daznai bet kartais nepriema kiti darbininkai bet dazniausiai greitai atvaziuoja su uzsakymu


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : ​Taip ji labai aiski isami bet jei nesupranti gali visada pasiklausti adminu ir jie tau iskarto atsakys


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nezinau kada buvau naujokas man problemu nebuvo o taip gal daugiau darbu be pakvietimu ir su pakvietimais nes mums labai patinka atnaujimai


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.