Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Piktas_Liutas

Piktas_Liutas

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui:Piktas_Liutas


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Aš esu GreenSide žaidėjas nuo Kovo 25dienos


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Na buvau padaręs šokia tokia pertraukėlę, tj manau išviso 2-3metus.


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Man pasiūlė draugas.


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes jis yra gan tikroviškas.


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau, na manau buvo lengva jas suprasti ir įvyhdyti pagal mane.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Man teko dirbti jau Šiukšlininku/Valytoju, Medkirčiu ir Fermeriu, manau pelningiausias darbas yra Medkirčio, o nuobodžiausias darbas pagal mane Šiukšlininku/Valytoju.


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Na manau nesunku buvo rasti, nes parašius /gps rodo kur jinai yra.


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Gan dažnai naudoju /gps komandą, vien dėl to kad dar nelabai susipažinau su kaimeliais.


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Na buvau nušautas už tai kad stovėjau ant mašinos stogo, manau tam žmogui reikėjo pasakyti kad nulipčiau ir pnš.


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ Man buvo gan sunku, nes aš nelabai kaip ir jų ieškojau. :DDD


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : /padmins komanda naudoju, man suteikia pagalba kokios prašau.


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko naudoti /kviesti komandą, ir kaikurie darbuotojai firmų sureaguoja labai greit.


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Man pakanamai aiški informacija, kaip kitiems tj nežinau.


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Galbūt pradėti žaisti nuo daugiau xp, ir kad biški didesnis ūždarbis būtų darbų.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.