Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Barry_Jones

Barry_Jones

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Barry_Jones

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016.03.29 11:00:55

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Šitas mano pirmas SA-MP serveris

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Supergames tinklalapio

Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Akį patraukia unikalumas tinklalapio, serverio gyvavimas jau gan ilgas laikas ir serverio dienos lankomumas

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip visas įvykdžiau buvo visai nesunku, nes padėjo /gps komanda

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Šiuo metu esu bedarbis, bet matau unikalų dalyką kaip gamyklos mini darbelius tai eisiu tenais kažką paveikti

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Buvo tolokai nuo atsiradimo vietos, bet žaidėjai padėjo

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Manau naudosiu kol priprasiu prie serverio žemėlapio ir kt.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne šiuo metu atrodo dauguma draugiški

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Manau užtenka, nebuvo sunku atrasti, nes prie pat atsiradimo vietos buvo

Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar nesinaudojau, iškils rimta problema - panaudosiu

Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko, nes kol yra pinigų galiu sau leisti išsinuomoti tr. priemone arba dviratį

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Norint viska suprasti ir įsigilinti reikia viską perskaityti nuo A iki Z, aš tai padariau, kad galėčiau įsisavinti bent minimalias savybes, kad leistu man netrukdomai serveryje žaisti. Mano manymu informacijos tikrai užtenka

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Mažai laiko čia žaidžiu tai šiuo metu negaliu pasakyti, bet jeigu kils kokių nors idėjų tai pranešiu tam skirtoje forumo skiltyje

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.