Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Explosive_Speed

Nathan_Williams

Rekomenduojamas pranešimas

Sveikas, as kaip ir sakiau mane mama kviete nuejau greit o brolis per sms nesamomoniu parase vo po 15 min duosiu nama ir tu man ji atiduosi o as tau uzstata.


 


 


p.s db ant tlf po 15-20 min busiu prie pc paduosiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikas, as kaip ir sakiau mane mama kviete nuejau greit o brolis per sms nesamomoniu parase vo po 15 min duosiu nama ir tu man ji atiduosi o as tau uzstata.

 

 

p.s db ant tlf po 15-20 min busiu prie pc paduosiu.

 

Apgavike tu :DD

 

 

Čia viskas jasna čia Hause_Party jis tik nicką pasikeites, ir jis irgi taip apgaudinėjo kad rašyk sutinku t.t :DD gg jam vapšie ir čia rcon duokit.. Čia tau ne lm* ;DDD tik pasakau saugumo reikalais neikit pirmi su jais jis yra apgavikas :) Galbut neduokit dar free posto tik ispėkite kad daugiau neberašyčiau čia..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apgavike tu :DD

 

 

Čia viskas jasna čia Hause_Party jis tik nicką pasikeites, ir jis irgi taip apgaudinėjo kad rašyk sutinku t.t :DD gg jam vapšie ir čia rcon duokit.. Čia tau ne lm* ;DDD

Atsimsi uz savo freepostasta sita o jei rimciau tai dar karta kartoju po 30 min atiduosiu jam nes sakau mama nuo pc liepe eiti... palauksit nenumirsit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu perspėti visus žaidėjus šis žmogus yra kaip tarent "SCAMERIS". Edgaro projekte jis žinomas kaip Hause_Party ir daug nuo jo žmonių nukentėjo piniginė prasmė.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.