Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Lucas_George užblokavo Rokas_Tevs

Lucas_George

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Lucas_George


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Rokas_Tevs


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas bet nepasakyčiau kad čytino tiesiog su smooth cam, gal naudavo bet nemačiau ar jis ten raše puskui vėl jis atsijunge ir prisijunge nžn jaigu jis ten raše kad naudojja smooth cam tai nemačiau nes jis mane nužude tenais.. Mech garaže tai prie hp išėjas mačiau pradėjo skraidyt bet nemačiau kad jis ten rašė kad naudojo jaigu raše kad naudoja smooth cam tada tai jo atsiprašau už banana. + Gal nemačiau kad jis ten raše nes buvau afk kaip nužude puskui parėjau tai nžn.. + dabr fotkese pamačiau kad raše smcm tai čia smcm reiškia ijungimas pvž reikėjo rašyti naudoju smooth cam nes smcm yra ijungimas smooth camo.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :  http://imgur.com/a/NH44P


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kai atmazas "smcm yra ijungimas" TAI JEI ZMOGUS IJUNGINEJA TAI GAL IR NAUDOJA NEMANAI?

Mhm dar nei vieno žmogaus nemačiau kad rašytu smcm ir viskas neparašo ar naudoju ar kažką tik smcm parašėi, reikėjo į /s pranešti kad naudoju smooth cam.. Nžn čia kaip bus čj atmes bet smcm ;DD tai.. ir viskas suprask kaip nori.   /a | smcm

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei ir naudojo jis tą smootha,nepranešė,ir nesimato pas jį kad įjungta ar bandicam, ar frapsai,manau pasinaudojo tiesiog kad galėtų kažkur nusigauti

Na man irgi atrode kad bandė kažkur nusigauti nes pabėgo nuo mūsų tada aš pradėjau ji pzu daryti.. ir tik paraše į /a smcm sakau suprask kaip nori nes smcm yra ijungimas :DD negalėjo per /s parašyti ar kažką pas ji čia atmazai geri. :DD Jis vaikas yra dar čia atsilikeliu vadina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei ir naudojo jis tą smootha,nepranešė,ir nesimato pas jį kad įjungta ar bandicam, ar frapsai,manau pasinaudojo tiesiog kad galėtų kažkur nusigauti

seip jau parasiau ir unban anketoje ss yra su parasymu+ esi adminas ir nusigauti galiu su /atp ir jei i ta vieta netureciau atp tai nusitelinciau iki darbo ir pasiimciau savo masina is aiksteles ir nuvaziuociau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

seip jau parasiau ir unban anketoje ss yra su parasymu+ esi adminas ir nusigauti galiu su /atp ir jei i ta vieta netureciau atp tai nusitelinciau iki darbo ir pasiimciau savo masina is aiksteles ir nuvaziuociau

Krč tu čia tokias pievas rašai kad nk nesuprantu eik nuo kompo geriau nes tau matau tikrai negerai yra.   + rokai kaip atsijungėi ir prisijungėi padarėi /atp prie mechaniku tai kodėl nesifotkinai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krč tu čia tokias pievas rašai kad nk nesuprantu eik nuo kompo geriau nes tau matau tikrai negerai yra.   + rokai kaip atsijungėi ir prisijungėi padarėi /atp prie mechaniku tai kodėl nesifotkinai.

nes zinojau kad atsiras pievininkas kaip tu kuris padarys tokia nesamone.+ dar norejau pabrezti kad katik pamaciau viena dalyka jei buciau naudojas airbrake mano kuna butum mates kitaip :) nes smcm ir airbreak pozicijos kuno skiriasi 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nes zinojau kad atsiras pievininkas kaip tu kuris padarys tokia nesamone.+ dar norejau pabrezti kad katik pamaciau viena dalyka jei buciau naudojas airbrake mano kuna butum mates kitaip :) nes smcm ir airbreak pozicijos kuno skiriasi 

O aš rašiau kad tu airbreakas nevykeli tu? :DDD  nk neberašyk palaukiam geriau administratoriaus nes smcm parašėi suprask kaip nori.. Nors smcm yra smooth cam ijungimas reikėjo parašyti per /v kad naudoju arba per /s :DD anyway laukiam krč.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.