Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu.||Erlandas_Torres.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Darius_Morrelo.


• VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Erlandas_Torres.


• Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Skelbimas per VIP pokalbį " chat ".Atsiprašau,bet prieš perkant vipą reikėtų žinoti taisyklęs.


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :0291f546e59fde12f3242f2e7749fef1717.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, priežastis buvo viena; Man pačiam atidavė Regina ir man jos nereikėjo ir tuo metu aš paklausiau į vip chatą kas norit ir ją atidaviau asmeniui Aaron_Williams (Galit pasiklausti jo). Aš iš to pasipelnyti nebandžiau tiesiog ja draugiškai atidaviau žmoguj kuriam jos reikėjo labiau tai nemanau kad tai skaitosi kaip skelbimas nes kaip minėjau aš iš to pelno negavau o tiesiog gera noriškai atidaviau transportą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, priežastis buvo viena; Man pačiam atidavė Regina ir man jos nereikėjo ir tuo metu aš paklausiau į vip chatą kas norit ir ją atidaviau asmeniui Aaron_Williams (Galit pasiklausti jo). Aš iš to pasipelnyti nebandžiau tiesiog ja draugiškai atidaviau žmoguj kuriam jos reikėjo labiau tai nemanau kad tai skaitosi kaip skelbimas nes kaip minėjau aš iš to pelno negavau o tiesiog gera noriškai atidaviau transportą.

Pasipelniai ar nepasipelniai.Koks skirtumas.

Buvo skelbimas - bus ir įspėjimas.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pasipelniai ar nepasipelniai.Koks skirtumas.

Buvo skelbimas - bus ir įspėjimas.

 

 

​Aš sunkiai suprantu tavo logika, jei žmogus atiduoda mašina kitam asmeniui nes jam to labiau reikėjo tai čia jau skelbimas? Skelbimas šioj situacijoj būtų jei aš bučiau prašias už tai pinigų, taip tada bučiau jau ieškojas pirkėjo kas jau skaitosi skelbimas bet kaip paklausi ar kažkam reikia Reginos nes jinai man nereikalinga tai čia jau skelbimas? Kaip sakoma; *cenzūra* the logic, ane? 

 

Va dar įrodymai, prieš tavo logika.

 

7bdd915d1e18ed1193e29a5af6adcf3b132.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

​Aš sunkiai suprantu tavo logika, jei žmogus atiduoda mašina kitam asmeniui nes jam to labiau reikėjo tai čia jau skelbimas? Skelbimas šioj situacijoj būtų jei aš bučiau prašias už tai pinigų, taip tada bučiau jau ieškojas pirkėjo kas jau skaitosi skelbimas bet kaip paklausi ar kažkam reikia Reginos nes jinai man nereikalinga tai čia jau skelbimas? Kaip sakoma; *cenzūra* the logic, ane? 

Rašai litanijas,kad atsimazinti,bet nepaeis.

Visų pirmą tu nerašei,kad nereikalingą.

Visų antrą tu galėjai jį papirkti.

Žodžiu nuspręsim ne mes o prižiūrėtojas.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Rašai litanijas,kad atsimazinti,bet nepaeis.

Visų pirmą tu nerašei,kad nereikalingą.

Visų antrą tu galėjai jį papirkti.

Žodžiu nuspręsim ne mes o prižiūrėtojas.

 

 

 

Būsimas lietuvos policininkas? 

 

Visų pirmą tu nerašei,kad nereikalingą.

Visų antrą tu galėjai jį papirkti.

 

Let's play;

 

Aš ne užsiminiau kad aš ją pardavinėju ar už tą mašina kažko prašyčiau, tiesiog paklausiau ar jos reikia kažkam ir būtent iš tu žodžių ir taip jau manau aiškų kad aš už ją nieko neprašau ir įpač kaip šaunuolis Edwa_Nmz jau visiem esa griežtai ir aiškiai pranešias kad negalima skelbti į /vc arba per /v..

 

Dar tokia maža pastaba, papirkimas? Really... Pasižiūrėkit logus, pasiklauskit jus jo patys jezz, gal koks detektyvas busi kaip užaugsi?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.