Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Paul_Oberon

Paul_Oberon

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Paul_Oberon


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016-04-03


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Apie 3-4 metus


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Iš savo draugo Alfredo_Mclaren


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes labai sudomino serverio sistemos ir čia žaidžia mano draugai, aš jais pasitikiu ir irgi išrinkau būtent šį serverį


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau visas apmokymo misijas, buvo viskas suprantama ir lengvai vykdoma


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Per šį trumpa laiką spėjau padirbti medkirčiuose ir gaisrininkuose, darbai man patiko ir buvo žiauriai įdomu dirbti, tik medkirčiuose per mažai duoda pinigų už tokį ilga darbą


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? Ne suradau labai greitai 


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kol kas taip /gps naudoju gan dažnai, nes dar nelabai gerai žinau kaimelius


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Sumuštas ir sušautas dar nebuvau, bet buvo tai kad pavogė mano darbine tr.priemonė


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Aš dvirati nuomojau tik 1 kartą, ir nesunku buvo jį rastį


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kol kas neteko naudoti, bet manau jeigu prašyčiau tai padėtu


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kviečiau taxi, iškvietimą priėmė kažkur per 3s ir atvyko labai greitai


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Kol kas neteko man susidurti su neaiškumais


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reikia tiesiog kad jie užeitu ir pražaistu 1h ir jie supras kad serveris vertas kad jame žaistu daug žmonių


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.