Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Arbuzu_Fabrikas

Aiva_Bicas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aiva_Bicas

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Arbuzu_Fabrikas

Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Mechanikams

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Niekad nenubaudžia normaliai darbuotojų, nemąsto logiškai. Pagal jį žaidėjas turi filmuoti visą žaidimą tam, kad įrodytų jog mechanikas yra kaltas ir, kad paliko mašiną būtent aikštelėje, kai tai turi įrodyti mechanikas, kuris į savo kišenę siekia pasipelnyti 1500€, tempia iš aikštelės, net neįkelia įrodymų ir išlipa sausut sausutėlis? Nu čia dabar! Mechanikai daro ką nori ir nieko negali pakeisti, nes direktorius pats darbuotojus išsukinėja. Nežinau kaip čia yra, gal pats direktorius juos tai daryt ir mokina, nes visi iki vieno mechanikai elgiasi taip pat - tempia mašinas iš aikštelių.

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Nelabai vykęs direktorius ir tiek, gal ne jam direktoriaut ar ką, nu bet žaist neįmanoma tikrai...

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :

SS iš papeikimo darbuotojui: http://www.part.lt/img/cdbd4487ea4e5a0184450dee0d462ff4863.png

 

505302e17af453cc39e4cae416d7a4fb535.png

046596579ab7562175989f57d4d37ca1922.png

00071de9fe938a7039803cebe78e5853502.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nenorėdamas kurti naujos temos, prisidėsiu prie šio papeikimo ir parašysiu savo nusiskundimus. Nesu aš kažkoks direktorių linčiuotojas ar kažkas panašaus ir iki šiol tiesiog numodavau ranka, kai mechanikai nutempdavo mano automobilį, pastatytą pagal taisykles, visiškai už nieką! Bet pamatęs tai:   http://imgur.com/BRqcfjF,dG2AjEM  , sunerimau dėl šio direktoriaus požiūrio ir noro sukurti tokį mechanikų kolektyvą, kuriuo būtų patenkintas daugelis šio serverio žaidėjų. Neturiu noro aš čia įsivelt į visokius psichologinius dalykus, bet tiesiog manau, kad direktorius neturėtų taip reaguoti į nuolatos besiskundžiančius žaidėjus ir į dp atsaką šiame papeikime:   http://greenside.lt/index.php?/topic/2173-peikiu-mechaniku-direktoriu/

Nenoriu aiškint kaip reikėtų valdyti firmą, bet mano nuomone, direktorius turėtų į viską žiūrėti atsakingiau, sugriežtinti taisykles ir bausmes už jų nesilaikymą. Nežinau, galbūt paskirti kelis atsakingus žmones (prižiūrėtojus) su /pzu prieiga, aktyvesnį pavaduotoją. Ir, manau, daugelis čia esančių su tuo sutiktų. Svarbiausia, jog būtų rodomos pastangos pagerinti situaciją ir tuo pačiu, žaidėjų nuotaiką serveryje. Nes pripažinkim, tai tikrai gali išvesti iš kantrybės nemažą dalį šio serverio žmogiukų.

Tai tiek. Nenoriu, kad direktorius pagalvotų, jog prieš jį turiu kažką asmeniško, tiesiog noriu jį paskatinti ir išsakau tai, ką mano nuomone, mano nemaža dalis šio serverio žaidėjų, kurie susidūrė su šia problema.

Peace :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ilgų atmazkių čia nerašysiu.. Sakau, kad pats darbuotojų prižiūrėti 2 dienas negalėjau. Dėl papeikimų atmetimo, aš negaliu nubausti pilnai darbuotojų, nes nenumetat pilnų įrodymų.. Dėl aukojimo, visa info Gaarbės sąrašo temoje. suteikiama paslauga, kad palikti automobiliai būtų nutempti į artimiausią aikštelę, o ne į KMA. Tiesiog sulaukite atnaujinino - naujos sistemos stovėjimo aikštelių ir bus ramu. Ačiū už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ilgų atmazkių čia nerašysiu.. Sakau, kad pats darbuotojų prižiūrėti 2 dienas negalėjau. Dėl papeikimų atmetimo, aš negaliu nubausti pilnai darbuotojų, nes nenumetat pilnų įrodymų.. Dėl aukojimo, visa info Gaarbės sąrašo temoje. suteikiama paslauga, kad palikti automobiliai būtų nutempti į artimiausią aikštelę, o ne į KMA. Ačiū už dėmesį.

Ėėėėėėė pala gudročiau tai dabar pasakyk kaip padaryti pilnus įrodymus? Logiškai taip imk pamastęs ir atsakyk. Kokie turi būti „pilni“ įrodymai pagal tave, kad vis gi pagaliau nubaustum nusikaltusį darbuotoją? Tavo darbuotojas turi pateikti įrodymus kur rado tr.priemonę, o ne savininkas kas kart palikdamas mašiną fotografuoti.

Mechanikas net nenumetė įrodymų kur rado tą mašiną, tu jį iškart išsukai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ėėėėėėė pala gudročiau tai dabar pasakyk kaip padaryti pilnus įrodymus? Logiškai taip imk pamastęs ir atsakyk. Kokie turi būti „pilni“ įrodymai pagal tave? Tavo darbuotojas net nenumetė įrodymų kur rado tą mašiną, tu jį iškart išsukai.

Pini įrodymai: 1 foto: Kai tavo mašiną prikabina aikštelėje arba kai tu ją pastatai į aikštelę 30min nuo nutempimo, 2 foto: kai ji nutempta. Ko dar reikia "gudročiau"...?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pini įrodymai: 1 foto: Kai tavo mašiną prikabina aikštelėje arba kai tu ją pastatai į aikštelę 30min nuo nutempimo, 2 foto: kai ji nutempta. Ko dar reikia "gudročiau"...?

Kai prikabina aikštelėje? Tai pala vėl tavo logiško mąstymo nerasta. Kam pastatyti mašiną ir prie jos stovėti? :D :D :D :D :D

Antras variantas netenkina, fotografuoti kiekvieną syk paliekant mašiną tikras vargas ir vien dėl to jog apsisaugoti nuo mechaniko, mechanikas nutempdamas turi SS manau padaryti, o ne žaidėjas kas porą min fotografuoti savo veiksmus, nes čia praktiškai visas žaidimas remiasi tik į F8 maigymą, tai gal nebemastyk... Visvien nesiseka... :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai prikabina aikštelėje? Tai pala vėl tavo logiško mąstymo nerasta. Kam pastatyti mašiną ir prie jos stovėti? :D :D :D :D :D

Antras variantas netenkina, fotografuoti kiekvieną syk paliekant mašiną tikras vargas ir vien dėl to jog apsisaugoti nuo mechaniko, mechanikas nutempdamas turi SS manau padaryti, o ne žaidėjas kas porą min fotografuoti savo veiksmus, nes čia praktiškai visas žaidimas remiasi tik į F8 maigymą, tai gal nebemastyk... Visvien nesiseka... :(

Tu rmt tokia auka?? Sakau aš tau, jei nori, kad priimtume papeikimus tj ir fotkink.. Jeigu prieš tavo akis prikabina aikšteliai, tada fotkink. Krč, čia nėra tolko su tavim aiškintis, nes tu vistiek toks #@!%?@ , kad nesupranti.. Gali nefreepostint daugiau, lauk Marko. Problem? Rašyk PM.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu rmt tokia auka?? Sakau aš tau, jei nori, kad priimtume papeikimus tj ir fotkink.. Jeigu prieš tavo akis prikabina aikšteliai, tada fotkink. Krč, čia nėra tolko su tavim aiškintis, nes tu vistiek toks #@!%?@ , kad nesupranti.. Gali nefreepostint daugiau, lauk Marko. Kažkas dar nepatinka? Rašyk PM. Išeik į lauką geriau.

Ne tik kaip direktorius nevykęs, bet dar ir nervingas  :lol: Nu pasinervuok, pasinervuok, reikia gi kartais.

Marko manau protingas žmogus (ne taip kaip, kai kas, vardais neminėsiu) yra ir supranta, jog maigyt F8 kas porą minučių ne varkė :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su direktoriumi situacija išsiaiškinta, jis paaiškino kodėl viskas kaip vyko, aš jam daviau patarymų kaip elgtis, kad jo darbas ir skelbimai atrodytų profesionalesni, papeikimas atmestas. Aš labiau linkęs padėti direktoriams jeigu šie neturi patirties ar yra per sunku vietoj to kad keisčiau vieną po kito.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.