Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pristatau Omis_Zekas

Omis_Zekas

Rekomenduojamas pranešimas

0.1 Informacija apie mane
1. Mano tikrasis vardas bei amžius:
Mano vardas Linas , man yr
a 16 metų.

2. Miestas, kuriame gyvenu: Aš gyvenu Klaipėdos mieste.
3. Mano kontaktinė informacija (nebūtinai): Kam reikės parašys į pm`ą.

4. Mano pomėgiai, hobiai: Žaisti futbolą , buti su draugais kieme , pasėdėt prie kompiuterio.
5. Mano broliai, seserys: Turiu 2 brolius vyresnius už save.

6. Mano ateities planai: Savo ateities dar nesu pilnai suplanavęs todėl kolkas nieko nerašysiu.

0.2 Informacija apie serverio gyvenimą

1.1 Mano užsiregistravimo į serverį data: 2015.11.02

1.2 Mano Vardas_Pavardė serveryje: Omis_Zekas
1.3 Mano serverio suradimo istorija (Kur, kaip suradote): Žaidžiau seniau kitame projekte , kol kažkaip draugai nerado šio greenside.lt projekto iš pradžiu nesusidomėjau juo ir net neatėjau užsiregistruoti , buvo visiškai neįdomu , bet vis mokykloj pasakojo kokios čia geros sistemos ir ,kad vyksta visiškai kitoks žaidimas kažkaip sugalvojau ir atėjau užsiregistruoti , pasižiūrėjau kas čia gero iš pat pradžių nelabai ką supratau serveryje bet po truputi pradėjau apsiprasti , patekau į savo pirmąjį darbą TAXI pas Bendziaks_Orbit išties patiko darbas pradirbau beveik 2 mėnesius kažkaip buvau paleavines sampą ir vėl užėjo su draugais ateiti paprikolint , taip ir vėl pradėsiu savo žaidimą ir šiuo metu dirbu mechanikų.
1.4 Mano pasiekti pasiekimai: 
Nieko gero dar nesu pasiekęs šiame projekte reikia manau laiko viskas dar ateis.
1.5 Mano ateities tikslai serveryje: Dabartinis didžiausias tikslas yra pasiekti savo pirmąjį pavaduotojo postą , gal ir bus dar tu didesnių pasiekimu , tiesiog dar esu naujokas serveryje :))

0.3 AŠ

1.1.1 Mano nuotrauka:
 
http://www.part.lt/img/a4f6d7bb9891b73e2c1628a28a51c50c351.jpg
http://www.part.lt/img/4fbdcae469d3dbab0d602b8462d44bc1430.jpg
1.1.2 Mano nuotraukos komentaras: Parištas :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, sveikas atvykęs, bet ar nejaugi nėra nickų kitų, būtina vogti ?  Beje Omis_Zekas buvo panelė, viename garsiausių Lietuvos samp serverių ir ten gan buvo labai populeri, prieš 2-3 metus. Keista jog tu pasiemei šį nick ir naudoji kituose serveriuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nejaučiu jokio gėdos jausmo kadangi Ieva atidave paskyra :) tiek šiame projekte tiek kituose.

Kažkaip forumo acc ryžyno neatidave :D nu jasna

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek žinau Omis_Zekas yra merginos Ievos jei neklystu. :)

Gi sako, kad atidavė jam tą acc, ko čia pri*******... Sveikas, teko susidurt teamspeake mechanikų, tikiuosi sutarsime, sėkmės, bei malonu susipažinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, iš nuotrauku matau rimtas esi, bet ištikruju, šitas nick yra panelės kuri žaidė kitame projekte, tad galvojau išpradžių, kad čia ta mergina iš to projekto :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Linai, malonu susipažinti, linkiu sėkmės žaidime bei reliame gyvenime.

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.