Jump to content

Deivis_Moralles

Narys

 • 119

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

409 profilio peržiūros
 1. Ilgai lauktas atnaujinimas ir pagaliau jis čia. Puikus atnaujinimas!!
 2. Taigi sveiki, buvau išvykęs todėl negalėjau, daryti šio GIVEAWAY, tad darau truputį paveluotai. Pereinam prie laimėtojų, ir Stallion laimėjo: 2numeris (Gediminas_Orelik) Sveikinu!
 3. Nu Mldc, tikrai labai gražus greenside parašiukas.
 4. Tikrai gan gražūs avatarai, panaudosiu kažkurį, +rep
 5. Sveiki visi darau "Stallion" automobilio GIVEAWAY Automobilio nuotrauka: http://imgur.com/a/R8htH Ką reikės padaryti: Užpildyti anketą pagal taisykles. Anketa norintiems dalyvauti: Jūsų Vadas_Pavardė serveryje?: Kodėl norite laimėti šį automobiį?: Jeigu laimėsite, ką veiksite serveryje su automobiliu?: Truputi informacijos: Mašina yra beveik nenaudota, ją nusipirkau, kad atiduoti jums. Mašinos max greitis yra 159km/h. Laimėtoją rinksiu 2016-07-16 19:00, laimėtoją rinksiu per "Random.org" Like dėti yra nebūtina, bet jei uždėtumet būtu blogai. SĖKMĖS!
 6. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivis_Moralles ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Taigi parduodu mašiną "Elegy" rida virš 930km, tdėžę graži paprasta, vienas minusas, kad nėra spoilerio, bagažinėje 9narkai. ◘ Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida) http://imgur.com/3DWmZYmhttp://imgur.com/G7iARGL http://imgur.com/BLnwa6V ◘ Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kainas siūlome nuo 290k. ◘ Papildoma informacija: Geras mašiniukas.
 7. • Jūsų Vardas_Pavarde? Deivis_Moralles • Ką veiksite su prizu? Važinėsiu, kelsiu ridą ir bandysiu parduoti. • Kodėl norite laimėti? Noriu laimėti, nes noriu gauti šią mašiną. • Ar tikites laimėti? Na šansu nedaug, bet pabandysiu.
 8. (Sorry už freepost) Bet jei žmogus čytina reikia daryt vaizdo įrašą, nes per nuotraukas sunkiai matosi ar žmogus čytina ar ne. Patarimas kitam kartui.
 9. Sveikas James, susisiek žaidime, gal paiimsiu.
 10. Sveikas Zauri, galim susitikt serveryje ir aptarti.
 11. Bandžiau kažkada, bet nemalonu kai tave visi išvadina py***u, ar dar kaip kitaip.
 12. Sveikas Dominykai, sėkmės tau šiame projekte ir realiame gyvenime.
 13. Sveikas Edga malonu, kad prisijungiai prie šio projekto sėkmės tau.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...