Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos.

JamesStephen

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : James_Stephen

  • Kokios pagalbos jums reikia : Dėl ENB

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Kai įsikeliu ENB man net nemeta gta:sa ir iš kart crash 100 procentų dėl D3D9.DLL failo. Kaip jį ištrinu ENB nebūna,bet GTA pasileidžia. Kas padėsit BULLET atiteks jums.:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbūt blogai isirašei, parašyk į až pabandysiu padėt.

 

Nu,kad nepadėsi tai tikrai,nes jau viską išbandęs net nebežinau ką daryti,o jai ir žinai tai rašyk čia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas turbut tokia bėda kaip ir pas mane ENB isirases crash gaudavau tu Tiesiog paspausk Start>Documents>GTA San Andreas User Files Ir istrink šita failiuka gta_sa.set ir viskas turėtu būti ok.Man tai jau bent pasitaise.Arba perasyk pvz buvai isirases C diske rasyk i Koki D diska arba C diske susikurk koki nauja aplanka pavadinimu kokius SAMPAS ir pnš turętu veikti ir ENB ir Žaidimas.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bandei perrašydamas gta rašyt į kitą vietą?

 

Mh kažkas įdomesnio,ne nebanždiau,bet prie win perrašyma tam pačiam folderį buvo,kiek kartų perrašyta ir įmesta GTA su ENB, Tad nemanau,kad tai galėtų kažką keisti,bet dėkui už pasiūlymą,ryt išbandysim tikėkimės viskas bus ok,beto galit siūlyti ir savo pasiūlymus kiti žmonės

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mh kažkas įdomesnio,ne nebanždiau,bet prie win perrašyma tam pačiam folderį buvo,kiek kartų perrašyta ir įmesta GTA su ENB, Tad nemanau,kad tai galėtų kažką keisti,bet dėkui už pasiūlymą,ryt išbandysim tikėkimės viskas bus ok,beto galit siūlyti ir savo pasiūlymus kiti žmonės

Pabandyk, man irgi būna tokių dalykų kaip tau - perrašau į kitą vietą ir pasitaiso.

pvz: įrašytas gta san andreas į local c diską, Rockstar games folderį, local diske susikurk savo folderį ir ten installink, gal padės. 

Jeigu padės - atlyginimą mesk į fūristų fondą ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pabandyk, man irgi būna tokių dalykų kaip tau - perrašau į kitą vietą ir pasitaiso.

pvz: įrašytas gta san andreas į local c diską, Rockstar games folderį, local diske susikurk savo folderį ir ten installink, gal padės. 

Jeigu padės - atlyginimą mesk į fūristų fondą ;)

Ai gerai tik nereik kopinti ka parašiau aš tu parašei ta pati vpš....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.