Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Mance_Tupac

Mancee_Tupac

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Mance_Tupac


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Esu nuo 2015-05-30, tačiau buvau pamiršęs slaptažodį ir tik nuo užvakar atsiminęs pradėjau žaisti, tad manau skaitausi kaip naujokas, nes patirties daug dar neturiu.


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Samp serveriuose žaidžiu apie pusantrų metų


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Iš kito samp projekto, visi kalbėjo, kad čia labai smagu ir tikroviška.


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Nes šis serveris atitinka mano reikalavimus, darbai padaryti tikrai realistiški, gaujų sistemos taip pat labai geros.


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Įvygdžiau, nesunku.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Teko dirbti visus darbus be pakvietimo, kadangi vygdžiau pasiekimus, o juose buvo parašyta, kad reikia pradirbti kiekviename darbe po 30min.


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nesudėtinga.


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Visada, nes dar nežinau atmintinai žemėlapio.


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Buvau, tačiau dėl to nepykstu, visko pasitaiko.


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Pakanka, nesunku, kai turiu /gps


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Naudoju, tikrai padėjo, esu dėkingas visiems administratoriams už noriai suteiktą pagalbą naujokui.


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Teko, ir tikrai greitai atvykdavo visi, labai džiaugiuosi dėl to.


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Taip, neteko susidurti kolkas.


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Nieko, ir taip viskas labai puiku.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.