Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Anas_Karenina

Anas_Karenina

Rekomenduojamas pranešimas

Nu zdarowa chebryte,esu ArūnasŠiaulių.Šiuo metu man yra 16 - ika.Pabodo tas lmg,tai nusprendžiau kažką kito pabandyti,tad rekuosiu kaip sakoma "žaliuosius",nes jie man iš visų atrodo geriausiai.O dabar kažkiek informacijos apie mane.

  • Teigiamos savybės:Esu užsisipyręs,kas manau šiuo metu yra aktualu paaugliui,esu komunikabilus,sąžiningas kas ir yra svarbiausia atsakingas,nuoširdus,nepriekabus,ne dviveidis.Esu kūrybingas žmogus,kaip sakoma mėgstu iš "musės padaryti dramblį" aišku neneigsiu nevisada viskas ganausi taip,kaip tu nori.

 

  • Negiamos savybės:Esu tas,kuris nemėgsta ilgai laukti.Moku greitai susinervuoti,bet priklausomai nuo situacijos.Nelabai mėgstu klausyti to,kas man yra liepta,nes manau,kad man mano sprendimas atrodo teisingesnis,nors žinau,kad bus arba gali būti kitaip.Ši taip kenkiu sau,bet ką padarysi.

 

Laivalaikis

 

 Esu tas žmogus,kuris mėgsta sportą.Kaip sakoma neauginu riebalo prie kompo ir nesiruočiu būt akiniuotasis.Daugiausiai laiko praleidžiu lauke stadione žinoma vasara,kadangi žiema,krepšinio nežaisi.Visas mano sportas sukasi apie krepšinį,jo pasaulį.Pats šiuo metu lankau ASKA - Antano Sireikos Krepšinio Akademiją.Kaip ir kiekvienas stengiuosi pateisinti trenerio lūkesčius,nekartoti tų pačių klaidų,kad treneris į mane nežiūrėtų kaip į visišką žioplį.Esu vidurio puolėjas,ūgis 1,8(5)cm apytiksliai.Žinoma būna įvarių situacijų,kad kamuolį įžaidinėju ir aš,aišku ne per rungtynes,nes dažniausiai,komandos draugai,tai bijo daryti ar kažkas tokio.Tai vienas klausimas iš kart iškyla?Jei bijai vilko neik į mišką.Tai kam žaisti krepšinį jei tu bijai varytis kamuolį?Kas mane domina krepšinyje?Man patinka daugelis lygų,bet dvi iš jų išsiskiria labiausiai.Žinoma pradėsiu nuo prastesnės - Eurolyga.Didžiausias fanas aišku,kad už Žalgirį,nors šiais metais ir nekokius rezultatus pademonstravo.Nuvylė ir Madrido "Real" klubas.Gaila ir dėl M.Kuzminsko "Unicaja" pabaigos.Ir man labiausiai patinkanti lyga kaip ir visiems būtų aiški NBA.Daugelis komandų man patinka,aišku negalima pamiršti ir lietuvių tai - Hjustono "Rockets" ir Toronto "Raptors".Esu didelis Klyvlendo "Cavaliers" ir Čikagos "Bulls" aistruolis.Neužmirštu ir Majamio "Heat" ekipos.Labiausiai palaikai Cavs ekipą,nes ji man labiausiai patinka.

 

Kaip ir kiekvienas esu megėjas pasidėti prie pc,ar teliko,bet dažniausiai praleidžiu prie kompo.Ką gero prie pc?

Lol'as,sa:mp'as,cs:go,nba ir dar visokio šū*o.Dažniausiai daugiausiai laiko skiriu samp'ui,toliau rikiuojasi lol'as ir cs:go,kurį ganėtinai nesenai pradėjau lošt.

 

 

Mokykla

 

Kaip daugelis sako antrieji namai.Šū*as ne namai.Pavadinsiu tuos vadinamuosius "antruosius namus" prakeiksmo namai.Mokykloje ne tik,kad ir mokytojai knisa protą,dėl pažymių,kuriuos dažniausiai jie patys su*cenzūra*a,bet dar negana ir tėvai neužstoja,maniškiai užstoja,bet daugelio ne manau,kad pritaria ir pasitiki Jumis.Šeip kuo didesnis augi,tuo mokykla tau darosi neįdomesnė,nežinau kodėl taip yra,bet aš tai puikiai pastebiu ir rytais nebėra to nora keltis ir kažkur eiti,bet yra žodis reikia.Na ką liko tik vienas mėnuo kažkur apyktiksliai ir pagaliau vasaros atostogos,kurių mes visi ilgai laukėme.O po vasaros atostogų keliausiu į naują mokyklą,tai galbūt pasikeis mano požiūris sugrįš atgal tas noras ir viskas prasidės nuo nulio.Kas jau ir beliko tai tik dešimtos klasės egzaminai lietuvių ir matieka,tikėkimės pasiseks man su jais.

 

 

Mano Facebook'as https://www.facebook.com/arunas.jurgutavicius ir skype:arunas9530

 

 

 

 

 

Noriu,kad Jūs drąsiai skleistumėt freepostus,drąsiai klaustumėt,teirautumėtes kas neaišku ir t.t.Laukiu nuomonių ir pašaipų kas jau nebe nauja šioje kartoje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti sėkmės gyvenime bei žaidime.

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Arūnai.Malonu susipažinti, sėkmės žaidime bei gyvenime.

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.