Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Egidijus_Bumeris užblokavo Armani_Ghost

Egidijus_Bumeris

Rekomenduojamas pranešimas

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Armani_Ghost

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

 

Matosi kad šaudyme 0 esi, kaip ir protas. Fps'ą gerą įsigauni, ir šaudai. Kas čia dar neaišku?

 

 

Nu, va jei naujokėlis šaudyme, tai aš nekaltas. Siūlau pažiūrėti šį video tau, ir suprasi kad jokių čytų tavo vaizdo įraše naudotą nebuvo. Reikėjo daugiau pafilmuot ;]] 

 

 

 

+Papildyta - tu pirmą pažiūrėk kad tas ferdinando vietoj stovi, reikėjo filmuot kai jis judėjo ir pnš..

Redaguota Armani`Ghost

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai savo "Cbug' nufilmuok ir parodyk ale savo skilus nes sumetei čia iš youtube randomus.

Prašau tokia pati situacija - http://greenside.lt/index.php?/topic/17486-egidijus-bumeris-u%C5%BEblokavo-gerardas-kawaii/?hl=gerardas_kawaii

Tai čia vpš rapidas žmogau :DDD ar autocbugas nžn, supranti, nes nenaudoju čytų.  + Jo šaudymas nuo mano šaudymo visiškai skiriasi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matosi kad šaudyme 0 esi, kaip ir protas. Fps'ą gerą įsigauni, ir šaudai. Kas čia dar neaišku?

 

 

Nu, va jei naujokėlis šaudyme, tai aš nekaltas. Siūlau pažiūrėti šį video tau, ir suprasi kad jokių čytų tavo vaizdo įraše naudotą nebuvo. Reikėjo daugiau pafilmuot ;]] 

 

 

 

+Papildyta - tu pirmą pažiūrėk kad tas ferdinando vietoj stovi, reikėjo filmuot kai jis judėjo ir pnš..

 

Kadangi prie šitų nevykūsių savo atmazų prikišai ir mane,tai įsikišiu ir aš. Jis šaudyme nėra 0,nes tikrai netoks *cenzūra*,kad čytus naudotų. Aš judu į šonus visada.

Tad jau gali negalvot atmazų,nes niekam neišsisuksi. 

Nuo savo parašo nusimesk gal pd pavaduotoją,nes toks net nebuvai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.