Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Nobady_Else

Nobady_Else

Rekomenduojamas pranešimas

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 04.23.


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Gal daugiau nei 2 metus.


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Na mano draugai pasiūlė pažaisti šį serverį.


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Na yra tikrai gerų sistemų, ir gražių mapp darbų.


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip. Sunku buvo tik 7 atrodo puktas nes per vieną vietą važiuojant kaškas buvo pajungęs chresheri paskiau po 20 min prisijungiau nebebuvo ir atlikau visus.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Teka dirbti švarintoje tikrai nuobodus. O dabar dirbu medkirčių na įdomiau nei švarinta.


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. 


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Nelabai, bet kartais prireikia.


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvau.


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip pakanka.


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojau. Pagalba suteikė.


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne neteko nes man neišeina kaškodėl kviesti tarnybų rašo tipo blogas ten kaškas neatsimenu.


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip aišku.


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na kaip ir nieko. Nes užtenka apmokymų.


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.