Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Blogas] Dominykas - Riverry.

Carlos_Riverry

Rekomenduojamas pranešimas

Kaip Aš Atradau Šį Serverį?


 


Sveikas [a] kažkas mane jau žino, kažkas ne, esu žinomas kaip C'Riverry - Dominykas, Arba AnonymousTony , pradėsiu nuo to kaip aš atradau šį serverį, ko iš jo tikiuosi, ką bandysiu siekti, mano nuomonė apie serverį, savininkus, žaidėjus, pradėsiu nuo to " Kaip Aš Atradau Šį Serverį?" Na, Vieną nuobodų kiek pamenu dar 2014 m Gruodžio " 22 " Dieną , maniau tai bus dar vienas nuobodus šaltas, žiemos vakaras prie kompiuterio, naršiau internete , na kaip visad užėjau į supergames.lt forumą , užsukau į " Gta Sa:Mp - Serveriai " žiūrėjau ką gero pažaidus šį vakarą, užtikau , temą Aivaro, galvojau vėl koks eilinis serveris, kur visiškai nuobodu, tik startavęs žlugs , na vis dėl to smalsumas padarė savo, užėjau į forumą , užsiregistravau, pamačiau " Aivarą " kuris kaip žinoma buvo apine.lt serverio savininkas, neslėpsiu jog pas jį žaidžiau, buvo išties įdomu, lipau karjeros laiptais, na užsidarė, pamačiau nemažą skaičių žmonių, gražų forumo dizainą, [ nežinau kodėl , bet šiame forume man kyla tik protingos mintys ] užsukau, sudomino serverio aprašymas , na taip tas vakaras ir praėjo, ateina rytojus , vėl tapati rutina , Miegas, Žirgynas , Kompiuteris , prisėdau vėl trumpam prie kompiuterio, aišku tas trumpam šiame serveryje tapo labai ilgam, viena, kita , trečia diena, šis forumas pasidarė kaip traukos objektas, kaip narkotikas, užsivedžiau, laukiam starto !


 


Ko Tikiuosi Iš " Greenside.lt " Serverio?


 


Na, tikiuosi iš ties daug, manau to ką bus sunku pasiekti, bet visi pasistenge ! Mes tai galime !


Na, o aš tikiuosi iš šio serverio , smulkmenų , bet labai svarbių , jog šis serveris sėkmingai startuotu su nemažu skaičiumi žaidėjų, jog viskas mums pasisektų! Žaidėjai pamatytų jog šis serveris daug ko žadantis, kurtas su pastangomis o ne be pastangų, ir šiaip sau , jog tik užsidirbti vieną kitą, skatiką, į kišenę, [ nesakau jog tai yra blogai, bet kai to per daug , tai yra nei šis nei tas ] tikiuosi administracijos kuri būtų maloni, su perspektyva, kuri dirbtų , o ne maltų š*dą , jog stengtųsi , jog stengtųsi dėl mūsų o ne dėl to jog turėtų " Spalvą " , tikiuosi jog žaidėjai bus malonūs , nesakau jog dabar "Nemalonūs" Tikiuosi rast savą kompaniją, t.y savą grupelę žmonių, kuriais galėčiau pasitikėti, aišku labiausiai tai tikiuosi administracijos , kuri nebus korumpuota - [ jog neištrauktų žaidėjų iš kalėjimo , neatimtu sąlygų žaisti žaidėjams dėl to jog kažkas nepatiko]  tikiuosi pagalbos iš administracijos, visapusiško pasitikėjimo iš žaidėjų, jog nebūtų apgavysčių , vagysčių.


 


Mano nuomonė apie serverį , t.y - Forumą.


 


Na, ištiesų nespėjau susidaryti nuomonės dar apie šį forumą, bet pirmas mano žvilgsnis buvo , į serverio aprašymą, tai buvo tiesiog nepakartojama, tiek daug visko, daug nematyto ! O jei tai bus įvygdita , tai bus nuostabu ! Šitiek naujovių , matau dideles Aivaro pastangas, dėl mūsų ! Tariu Ačiū Tau.


 


Ką Aš Bandysiu Pasiekti Šiame Serveryje ? t.y Pareigos.


 


Na , aš visų pirma labai mėgstu kopti karjeros laipteliais, po viena, o ne šokti per kelis :) , nes kartais būna lūžių , skaudžių lūžių, visų pirma , bandysiu užpildyti į direktorių, dėsiu daug pastangų, bandysiu siekti " Direktoriaus Post'o " , iš tiesų labai pasistengsiu, pradėsiu nuo žemo, manau taip būtų geriausia, na vėliau parodysiu save, serveriui, kas esu , ką aš moku, tada jau jums bus palikta spręsti, na iš tiesų aš nemėgstantis nei girtis, nei labai rodytis, nes esu labai paprastas.


 


Mano nuomonė apie serverio Statybininkus/Kūrėjus..


 


Aivaras - Na, iš tiesų apie šį žmogų galiu pasakyti daug, visų pirma iš jo darbų kiek matau " Labai stengiasi žmogus " Iš tiesų matosi daug jo pastangų, kruopštumas, šis žmogus turi auksines rankas, iš tiesų kiek pamenu iš apine , tai labai nuostabūs jo skript darbai, galiu nuoširdžiai Ačiū Sakyti Šiam Asmeniui!


 


Rokas - Na su šiuo asmeniu neteko bendrauti, bet iš mapp darbų galiu pasakyti tą patį ką apie Aivarą , nuostabių rankų žmogus, labai gražiai mappina , įspūdingai, vienas geriausias lietuvos mapperis ! Ačiū Jam :)


 


Toške - Na, bendravom kažkada seniau, iš populiarių projektų, dabar neatsimenu iš kokio , na Toške, ištiesų ačiū už forumą , labai pasistengei dėl mūsų, išties labai gražūs Gfx! šis žmogus taipogi turi auksines rankas, daug patirties!!


 


Apibendrinimas -


 


Suformuluosiu apibendrinimą, puikūs savininkai, nuostabūs žaidėjai, daug pastangų @! Siekiam Geriausio!


 


Ačiū Už Laiko Uždelsimą, Ar Patiko Ar Ne , Tai Yra Jūsų Reikalas ! Galit Peikt, Koks Aš Neraštingas, Kiek Klaidų, Bet Ne Klaidose Esmė:)! Ačiū Už Dėmesį, - Riverry.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.