Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Project Reality 1.3.9

Jacks_Mass

Rekomenduojamas pranešimas

Project Reality (PR) - žaidimas sukurtas BattleField 2 žaidimo varikliuko, šiame žaidime turite komunikuoti, daryti strategijas, žaisti kaip tikrame kare, saugotis, kad jusų niekas nesužeistų ir t.t., taipat turi gerai kalbėti angliškai, nes ką sakai nesupras kiti. Žaidimas yra low grafikos kaip BF2, bet labai įtraukiantis.


 


 


Taigi, norėčiau daugiau lietuvių pritraukti prie šio žaidimo, nes šis žaidimas nemokamas, ir tikrai patiks kurie mėgsta karinius/strateginius žaidimus.


 


O gal kažkas jau žaidžia? A.Ž. man parašykit.


 


Taipat yra 2 režimai žaidimo su 15-25 atskirais map'ais


1. Co-operative - turite bendradarbiauti su kitais žaidėjais, su jais komunikuotis, žaidimas vyksta prieš botus BET botai žaidžia geriau negu kiti žaidėjai, tiesiog botai yra max skillo, reikia capturint miestus, juos visus apžvalgyti, taipat pastatus apžvalgyti, nes betkada džihadistai gali atimti tą miesta tongue.png Žaidimas vyksta visaip 30vs50, 20vs60.


 


2. Deployement - TDM kaip ir, bet reikia capturint flagą, žaidėjai vidutinio lygio, yra ir gerų žaidėjų, dažniausiai žaidimas vyksta 50vs50, irgi linksmas žaidimas, bet komunikuoti reikia


 


 


Mano manymu kas atsisiunčia iš pradžių šį žaidimą turi pirmą turėti mikrafoną ir perskaityti manual'ą (Spausti) Pasižiūrėti kaip viskas vyksta youtubei. Numesiu vieną pavyzdį kuris nesveikai prasimušęs yra ant kariuominės t.y. šio žaidimo ir manau realybės.  


 


Aš pats žaidžiu su medic, light machine gun arba sppoteriu, snaiperiu.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=514&v=LEu5BPRIFv8 gameplay


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.