Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Pavogtas turtas..

Spalvotas_Cinamonas

Rekomenduojamas pranešimas

Anketa (privaloma) :


  • Jūsų Vardas_Pavardė : Spalvotas_Cinamonas
  • Kokios pagalbos jums reikia : Kad sugražinti turta
  • Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą : Nu tai viskas buvo taip Ketvirtadienį (2016-05-05) pradirbęs virš 100 minučių. Tada jau buvo po 23:00 valandos. Aš nuejau gult, grižęs penktadieni 2016-05-06 po šulės norėjau prisijungti prie žaidimo. Netinka slaptažodis, galvojau, kad esu įjungęs CAPS LOCKA, bet vistiek netiko, tada ir supratau, kad kažkas neto, galvojau, kad ne taip rašau, net į google pasirašiau savo slaptažodį ji nusikopijavau ir tada žaidime įklajiavau, ir vistiek nieko, tada jau buvau tikrai persigandęs, nieko nelaukdamas begau pildyti anketa forume , kad sugrąžintu vartotoją, Jūs man sugrąžinot, bet tada jau viskas buvo pavogta.. iš uždirbtu 1,1 mln .. netgi sužinjo banko pin kodą ir iš ten pavoge 1,7 mln ... nama 62 id kuris turi dabar Gianluigii_Castellanii  aš net nežinau kaip jis taip padarę http://www.part.lt/perziura/22721de7d913355fef038b29342952da954.pngten jo ipas .. visus metus dirbau taupiau pinigus ir viska praradau..  galbūt tai Keylogas, bet abejojių, net neįsivaizduojiu kaip tai įmanoma, niekam slaptažodžio nedaviau niekas jo nežinojo nei iš pažįstamu niekas, nejau į kita serverį su tokiu pačių nick name, tikrai niekam nežadėjau parduoti vartotoją, net nežinau ar Jus manim tikit,, galit pažiūrėt per logus.. Ir gyvenime man taip nesiseka.. sena /info lentėlę  http://www.part.lt/img/5aeb5ce1e513709149b3540448242410332.png, 200k pasiimiau iš verslo, tada ji pardaviau Erlandas_Torres ir 50k gavau iš taksi algos, ir uždirbęs buvau iki 1,1 mln ...Jūs neisivaizduojat kaip šudinai jaučiuos.. kai taip įvyko viskas..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turtas nebus grąžintas, nes už savo vartotojo saugumą atsakote patys. Visą galimą saugumą iš savo pusės mes esame suteikę.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.