Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.3] Namų apvogimas

Ganja_Wayne

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ganja_Wayne


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano idėja yra tokia ,kad būtų galima apvogti namus, kad galėtų juos apvogti serverio žaidėjai. Pvz. Užliptum ant namo pickupo ir ten kokią Y raidę spaudinėtum ir galėtum įsilaužti į namą. Įsilaužęs į jį galėtum pavogti kokį televizorių, magnetolą nu krč kaip per tas misijas san andrease. Tuos pavogtus daiktus įsikrautum į nuosavos mašinos bagažinę ir važiuotum priduoti tuos daiktus į kokią nors specialią vietą . Bet turiu sugalvojęs ,kad namų šeimininkams būtų galimą nusipirkti signalizacijas ir durų apsaugas ,kurios būtų kelių rūšių.


Pvz. 1 Namų apsauga - namo apsaugojimas nuo įsilaužimo 50proc,


2 Namų apsauga - namo apsaugojimas nuo įsilaužimo  75proc,


3 Namų apsauga - namo apsaugojimas nuo įsilaužimo 100proc.


Ir vagys bandydami įsibrauti į namą nežinotų ,kad yra name ar nėra signalizacija. Ir jei būtų signalizacija ji praneštų policijai apie bandymą įsilaužti kartu su vagies nick. Ir tada policijos darbuotojas važiuotų prie namo arba jį pagauti ir galėtų vagį nubausti. Arba tiesiog jei vagis bandytų įsibrauti ir būtų signalizaciją jam užsidėtų įtarimo lygis. Šią idėją galima dar koreguoti.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jeigu nebūtų ką veikti ar neturėtum pinigų galėtum bandyti laimę ką nors apvogti.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tada reikėtu dėti kokį ir apsaugos darbą, namų savininkai turėtu dėti signalizacijas, o suveikus signalizacijai turėtu apsauga atvažiuoti. Gal ir visai nieko, BET manau, kad dar šią įdėją labai stipriai tobulinti reikėtu ir dar pergalvoti šimtą kartų. Pati įdėja gal ir nieko. O pati policija neturės laiko važiuoti ir gaudyti tuos vagius, būtų beveik tas pats kaip su slaptu kroviniu buvo, niekam toks 8k nebuvo įdomios...  Gal pati idėja ir nebloga, bet dar stipriai ją patobulinti reikėtu, kad būtų galima įdiegti į serverį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Vagis atsirado,sobeita ištrink tada visai kita kalba bus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vagis atsirado,sobeita ištrink tada visai kita kalba bus.

Tu čia jau ne į temą. Aš neturiu to tavo sobeito. Pirma įrodyk ir tada mane vadink čyteriu. Jei patiko idėja ar turi ką nors pridurti rašykite .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja gera, tikrai įdomi. Aš ją mačiau kitam srw (jau žlugo jis, draugas lošė ten ir parodė man) tik ten paprasčiau buvo, dėl tų signalizacijos lygių, ir kad į namus įsibrovęs gauni star, ten to nebuvo. Dar sutinku su Pacan_Marozas idėja dėl apsaugos darbo, bet savininkams tikriausiai nebūti didelė kliūtis sukurti apsaugos darbą ir t.t :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.